ZTE'nin Yeni Nubia Telelefonu Ortaya Çıktı!

Çin'li telefon üreticisi ZTE'nin Numbia serisine ait telefonu göründü. Ortaya çıkan fotoğrafta cihazın çift kameraya sahip olduğu görünüyor. Ayrıca 4 adet LED Flaşa sahip olacağı söylentiler arasında.
06 Mayıs 2017 17:44
ZTEnin Yeni Nubia Telelefonu Ortaya Çıktı!
Çinli akıllı telefon üreticilerinin, cihazlarının donanım özellikleri ve ekran büyüklüğü- çözünürlüğü gibi çeşitli konularda ezeli bir rekabet içerisinde oldukları, uzun zamandır bilinen bir gerçek. Ancak bugün ortaya çıkan yeni bir akıllı telefon, ZTE’nin bu rekabeti farklı bir alana daha taşıdığını kanıtlar nitelikte.
 
Çift Kameralı ve 4 LED Flaşlı telefon!
 
Bugün Çin’in popüler sosyal medya sitesi Weibo’da paylaşılan ve ZTE’nin yeni Nubia serisi akıllı telefonuna ait olduğu edilen aşağıdaki görsel, kısa sürede gündemin en çok konuşulan konusu haline geldi.
 
 
Zira, ilk bakışta pek fark edilmese de, cihazda çift kamera sensörünün yanı sıra anten şeridi hizasında tam 4 adet LED Flaş bulunmakta. Ayrıca yine paylaşımda belirtildiği üzere bu LED flaşların her biri, çift tonlu ışık saçabilme özelliğine sahip.
 
4 adet LED Flaş ilk başta pekte önemli olmayan bir özellik gibi dursa da, cihazda bulunan çift kamera sensörüyle beraber düşünüldüğünde fotoğraf kalitesine kattığı artılar azımsanamayacak ölçütte olabilir. Ayrıca ZTE’nin Nubia serisi akıllı telefonlarının şık tasarımları ve gelişmiş donanım özellikleriyle ön plana çıktığını da hatırlatmadan geçmeyelim.
 
shiftdelete
847059
Bu haberler ilginizi çekebilir