ZTE'nin Yeni Akıllı Saati!

ZTE'nin, Android Wear işletim sistemi ile çalışan ilk akıllı saati ZTE Quartz piyasaya sızdırıldı. Peki ne gibi özellikleri barındırıyor...
08 Şubat 2017 20:02
ZTEnin Yeni Akıllı Saati!
Geçtiğimiz yılın en çok çalınan şifreleri açıklandı. Şifrelerin güvenliğinin ne kadar önemli oldu bir kez daha ortaya çıktı.
 
İşte Geçen Yılın En Çok Çalınan Şifreleri!Akıllı telefon pazarının yükselen markalarından birisi olan ZTE, giyilebilir cihazlar konusunda gerisinde kaldığı rakipleri ile yarışacak düzeye gelebilmek için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.
 
ZTE'nin yeni akıllı saati Quartz'ın tasarımı sızdırılırken, cihazın işletim sistemi konusunda şirket için bir ilk niteliğinde olduğu ortaya çıktı.
 
Google, giyilebilir cihazlar için geliştirmiş olduğu yeni işletim sistemi Android Wear 2.0'ın, özellikle akıllı saat pazarında hareketlenme sağlayacağını açıklamıştı.
 
 
ZTE Quartz, firmanın Android Wear ile çalışan ilk akıllı saati!
 
ZTE'nin Android Wear işletim sistemi ile çalışan ilk giyilebilir cihazı olan ZTE Quartz'da, Android Wear 2.0 ile kutudan çıkan ilk akıllı saatlerden birisi olma özelliğini taşıyor.
 
Ortaya çıkan sızıntılara göre ZW10 model numarasına sahip olan ZTE Quartz, hücresel veri bağlantısı sayesinde akıllı telefonlardan bağımsız bir şekilde çalışabilecek.
 
ZTE'nin yeni akıllı saati Quartz hakkında ortaya çıkan bilgiler, şu an için bunlar ile sınırlı. Akıllı saatin, önümüzdeki günlerde Barselona'da düzenlenecek olan Mobil Dünya Kongresi'nde duyurulması bekleniyor.
 
shiftdelete
663788
Bu haberler ilginizi çekebilir