ZenFone 4 Renk Seçenekleri İle Ortaya Çıktı!

Yarın resmi olarak tanıtılacak olan Asus ZenFone 4'ün yeni telefonları yeni renk seçenekleri ile ortaya çıktı.
16 Ağustos 2017 12:35
ZenFone 4 Renk Seçenekleri İle Ortaya Çıktı!
17 Ağustos itibarıyla Zenfone 4 serisinin yeni akıllı telefonları resmi olarak tanıtılacak. Daha önce bazı görsellerle beraber teknik özellikleri sızdırılan seri ile ilgili yeni fotoğraflar paylaşıldı.
 
Sızıntılarıyla ün yapmış Evan Blass (@Evleaks); Zenfone 4, Zenfone 4 Max, Zenfone 4 Selfie ve Zenfone 4 Selfie Pro modellerinin basın görsellerini paylaştı.
 
İşte yeni Zenfone 4 serisi
 
Sızdırılan ilk görsel baz model olan Zenfone 4'e ait. Biraz daha oval hatlara sahip yapısıyla dikkat çeken cihaz, ayrıca bu sefer arka tarafında çift kamera ile öne çıkıyor. Sızdırılan görseldeki renk seçenekleri ise siyah, yeşil ve beyaz.
 
 
 
 
Zenfone 4
 
Diğer bir yeni model olan Zenfone 4 Max ise, yüksek kapasiteli bataryası ile öne çıkan bir model olacak. Yine çift arka kamera ile gelen telefon; siyah, altın ve pembe renk seçeneklerine sahip.
 
 
 
 
Zenfone 4 Max
 
Bir diğer yeni model ise Zenfone 4 Selfie. Adından da anlaşılabileceği gibi ön kamera odaklı olan bu telefonda, çift ön kamera yer alıyor. Renk seçeneklerinde ise kırmızı, altın ve siyah renk seçenekleri görüyoruz.
 
 
 
 
Son olarak Zenfone 4 Selfie Pro ise, yine çift ön kamera barındırmasının yanı sıra teknik özellik tarafında daha güçlü bir telefon olacak.
 
shiftdelete
438283
Bu haberler ilginizi çekebilir