ZenFone 4 Modelleri İlk Güncellemelerine Kavuştu!

Asus yeni çıkardığı ZenFone 4 modellerine yeni güncellemesini sundu. İşte yeni güncellemenin tüm detayları...
19 Ağustos 2017 22:58
ZenFone 4 Modelleri İlk Güncellemelerine Kavuştu!
Günümüzün en sevilen markalarından olan ve ülkemizde genelde sahip olduğu uygun fiyatlarla kullanıcıların beğenisini kazanan Asus, geçtiğimiz günlerde ZenFone 4 ve ZenFone 4 Selfie Pro modellerini tanıtmıştı. Şirket modeller piyasaya çıktıktan hemen sonra ilk güncellemesini yayındı.
 
Asus ZenFone 4 ve ZenFone 4 Selfie Pro ilk güncellemelerini aldı!
 
Asus’un yeni tanıttığı ZenFone 4 ailesi üst seviye özellikleri ile beğeni toplarken görünen o ki şirket modellerde hiçbir olumsuzluk yaşamak istemiyor. Tanıtımının üzerinden çok kısa bir süre geçen modeller için yeni bir güncelleme sunan Asus, çok daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunmayı vadediyor.
 
 
 
 
Asus ZenFone 4 (ZE554KL) için gelen güncellemede Wi-Fi bağlantısı geliştirilip olası problemlerin önüne geçilirken ayrıca Twitter’da yeni arkadaş ekleme noktasında kullanılan QR kod hatası gideriliyor. Bunların yanı sıra yeni güncelleme ile birlikte sistem performansını geliştiren bazı önemli düzenlemelerde geliyor.
 
Ayrıca ZenFone 4 Selfie Pro içinde bir güncelleme yayınlayan Asus, genel kamera deneyimini iyileştiriyor ve görüntü kalitesini daha iyi bir seviyeye çıkartıyor.
 
 
 
 
Çok yakında ülkemizde de satışa çıkması planlanan ZenFone 4 serisi, eğer uygun bir fiyatla satışa çıkarsa yüksek satış rakamlarına ulaşması hiç zor gözükmüyor.
 
 
shiftdelete
523863
Bu haberler ilginizi çekebilir