Zenfone 3'ün Türkiyedeki Satış Fiyatı ve Çıkış Tarihi Belli oldu!

ASUS'un geçtiğimiz Haziran ayında tanıttığı Zenfone 3 modelinin Türkiye'deki satış fiyatları ve çıkış tarihi merak ediliyor. ASUS Zenfone 3 tahmini Türkiye fiyatları ile çıkış tarihi haberimizin detayında...
13 Ekim 2016 23:31
Zenfone 3ün Türkiyedeki Satış Fiyatı ve Çıkış Tarihi Belli oldu!
Asus'un Haziran ayında Computex 2016'da tanıttığı Zenfone 3 ailesinin Türkiye çıkış tarihi ve ürünlerin fiyatları merak konusu.
 
Ekim ayının ortalarında çıkmasını beklediğimiz Zenfone 3 modelleri, Türkiye için biraz daha gecikecek gibi gözüküyor.
 
 
ASUS ZenFone 3 çıkış tarihi
 
Asus'un Türkiye'de Zenfone 3 ile ilgili henüz basına ulaşan bir lansman davetiyesi olmadı. Genellikle bu tip davetler 1 hafta 10 gün öncesinden yollanmaya başlar. Zaten Ekim ayının ortasına geldiğimiz bugünlerde, hala lansman ile bilgilerin gelmemesi, Ekim ayını ıskaladığını ortaya çıkartıyor.
 
Asus'a yakın kaynaklardan aldığımız bilgilere göre Zenfone 3'lerin satışa sunulmasının Aralık ayını bulabileceği konuşuluyor.
 
ASUS ZenFone 3 Türkiye fiyatı (tahmini)
 
Zenfone 3 modelleriyle ilgili bir diğer merak edilen konu ise tabii ki fiyat. Şu anda sadece yurtdışı fiyatlarının açıklandığı ZenFone 3 modelleri, tahminen ZenFone 3 Deluxe 2300-2500 TL bandında olacak. 
 
Ancak Artan dolar kuru, TRT bandrolü, bazı vergilerdeki artışlar ve ülkede yapılan zamlar, telefonların fiyatını özellikle Deluxe modelde 2700 TL seviyelerine yaklaştırabilir.
shiftdelete.net
798089
Bu haberler ilginizi çekebilir