ZenFone 3 Deluxe, Yeni Güncellemesine Kavuştu!

Asus, Zenfone 3 Deluxe için yeni güncellemesini yayınladı. Peki, yeni güncelleme ile ne gibi yenilikler geliyor. İşte ayrıntıları...
11 Temmuz 2017 11:03
ZenFone 3 Deluxe, Yeni Güncellemesine Kavuştu!
Asus, son dönemde Zenfone serisi akıllı telefonları için yayınladığı yeni güncellemeler ile kullanıcıların şikayetçi oldukları sorunların üstesinden gelirken, akıllı telefonları ile daha iyi bir deneyim sunmayı hedefliyor.
 
Geçtiğimiz günlerde Zenfone 2 Laser için yayınlanan güncellemenin ardından, Asus bu kez kullanıcıların karşısına Zenfone 3 Deluxe modeli için hazırladığı yeni bir güncelleme ile çıktı.
 
Gelin, şimdi yayınlanan güncelleme ile birlikte cihazda meydana gelen değişikliklere hep birlikte göz atalım.
 
Asus, yeni güncellemeler yayınlamaya devam ediyor!
 
5.15.44.2494 sürüm numarası ile karşımıza çıkan ve ZS570KL model numarasına sahip olan Zenfone 3 Deluxe için yayınlanan güncelleme ile birlikte, cihazın kamera performansında iyileştirmeler sağlanıyor.
 
 
 
Bluetooth bağlantısı sırasında kullanıcıların karşısına çıkan sorunları gideren güncelleme, bunun yanı sıra Asus'a özgü ZenUI kullanıcı arayüzünü daha işlevsel ve performanslı bir hale getiriyor.
 
Güncellemenin ilk olarak hangi ülkede bulunan cihazlara ulaşacağı bilinmezken, kullanıcılara Ayarlar > Hakkında > Sistem Güncellemesi yolunu takip ederek güncellemeyi kontrol etmeleri tavsiye ediliyor.
 
 
shiftdelete
617877
Bu haberler ilginizi çekebilir