YouTube Yenileniyor!

Dünyanın en popüler video paylaşım platformu YouTube, Android kullanıcılarının karşısına yeni bir yüzle çıkmaya hazırlanıyor. Bakalım yenilenmiş hali ile kullanıcılarından geçer not alabilecek mi?
16 Nisan 2017 15:55
YouTube Yenileniyor!
YouTube uygulaması gelişmeye devam ediyor. Daha önceki güncellemelerle birçok farklı özelliğe kavuşan YouTube uygulaması, bu sefer Android kullanıcıları için yenileniyor. Bakalım bu yeni güncellemeyle beraber neler değişecek.
 
Android için YouTube yenileniyor!
 
Halen test aşamasında olan bu yeni güncellemeyle beraber, küçükte olsa birkaç ayrıntı değişiyor. Yeni uygulama arayüzünde göze çarpan ilk yenilik, yürütülen videonun gösteriliş şekli.
 
 
Yukarıdaki görselde de görebileceğiniz gibi artık yürütülen videolar sağ tarafta küçük dikdörtgen bir pencere içerisinde gösterilmek yerine, alt tarafta şerit halinde gösterilecek.
 
 
Ayrıca bu yeni arayüzdeki göze çarpan bir diğer önemli yenilik ise, sekmelerin üst taraftan alt tarafa taşınmış olması. Artık birçok uygulamada olduğu gibi YouTube uygulamasında da sekmelere alt taraftan erişim sağlanacak.
 
Son olarak, Android kullanıcılarını yakından ilgilendiren bu güncellemenin, yakın zamanda yayınlanacağını belirtmeden geçmeyelim.
 
shiftdelete
Etiketler : Android , Yeni YouTube , YouTube
483632
Bu haberler ilginizi çekebilir