YouTube Gaming Yayınlandı

YouTube, oyuncular için geliştirdiği YouTube Gaming uygulamasını yayınladı. YouTube Gaming hakkındaki detaylar ve APK dosyası haberimizde.
06 Ağustos 2015 15:52
YouTube Gaming Yayınlandı
YouTube, geçtiğimiz aylarda düzenlenen E3 2015 etkinliği için "Gaming" kanalını devreye sokmuştu. E3 etkinliğinin canlı olarak yayınlandığı YouTube'un Gaming kanalı büyük ilgi görmüştü. YouTube, oyun işine gireceğinin sinyallerini bu kanal sayesinde vermişti. Firma bugün oyuncular için olan YouTube Gaming uygulamasını APK olarak yayınladı. Henüz test aşamasında olan YouTube Gaming için Twitch rakibi benzetmesi yapılıyor.
 
 
YouTube Gaming Neler Yapabiliyor?
 
YouTube Gaming, bir canlı yayın uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Oyun odaklı yayınların yapıldığı YouTube Gaming'de; oyuncular sohbet edebiliyor, canlı yayın yapabiliyor, favori oyunlarını takip edebiliyor ve oyunları değerlendirebiliyor. YouTube Gaming Creator 0.6.2.0 Preview sürümü tasarımı ve sunduğu özellikler ile şimdiden Twitch'in tahtını sallandırmayı başardı.
 
 
Şimdilik sadece Android platformunda bulunan YouTube Gaming Creator 0.6.2.0 Preview sürümünü denemek istiyorsanız APK dosyasını buradan indirebilirsiniz.
shiftdelete
Etiketler : Android , YouTube , YouTube Gaming
279464
Bu haberler ilginizi çekebilir