Yeni Nesil iPad Face ID İle Gelecek!

Apple, yeni nesil iPad'te Face ID teknolojisini kullanacak. İşte 2018 yılında gelecek olan yeni iPad ile ilgili detaylar...
09 Kasım 2017 09:46
Yeni Nesil iPad Face ID İle Gelecek!
2018 model iPad için yeni iddialar!
 
Yeni nesil tabletin 10.5 inç iPad Pro ile benzer ekran boyutu ile birlikte gelecek yılın sonlarına doğru tanıtılacağı söyleniyor. Ek olarak, yenilenmiş Apple Pencil aksesuarının da geliştirme sürecinde olduğu ve tabletle birlikte çıkışını gerçekleştireceği belirtiliyor.
 
Touch ID özellikli Ana Ekran tuşunun gidişiyle birlikte alt çerçeveden de tasarruf sağlanacak. Böylece cihazın tüm ön tarafını ekran doldurmuş olacak. Öte yandan, TrueDepth Kamera Sistemi’nin gelişiyle yeni nesil tablette de bir çıkıntı ile karşılaşacak mıyız merak ediyoruz.
 
 
OLED ekran bekleyenler ise maalesef üzülebilir. Şirketin tablet serisi için LCD ekran ile yoluna devam edeceği düşünülüyor. Bunun sebebi olarak ise hem teknik hem de finansal kısıtlamalar gösteriliyor.
 
Tabletle ilgili diğer detaylar ise gizemini koruyor. Kablosuz şarj, cam arka yüzey ve suya dayanıklılık gibi özellikler yeni modelde sunulacak mı şimdilik bilinmiyor.
 
shiftdelete
553250
Bu haberler ilginizi çekebilir