Yeni iPhone'nun kılıfı sızdırıldı!

Yeni ortaya çıkan sızıntı tasarımdaki değişiklikleri ortaya koyuyor. Bu görüntüler yeni iPhone'nun telefon kılıfına ait! İşte görüntüler...
17 Nisan 2014 17:47
Yeni iPhonenun kılıfı sızdırıldı!

Apple'ın daha büyük ekranlı iPhone hazırladığı iyice gün yüzüne çıktı gibi duruyor. Sızıntılar da hep bu yönde. Nowhereelse.fr sitesi tarafından iPhone 6'nın kılıfına ait olduğu iddia edilen yeni fotoğraflar yayınlandı. Kılıf Çinli bir üreticinin, Hong Kong Elektronik Fuarı'nda ve daha önce ortaya çıkan kılıflarla da benzerlik gösteriyor. Ancak kesin uzunluğu ise belli değil.
 


Kılıf biraz iPhone 5C ve iPhone 6'nın tasarım örnekleriyle benzerlik sergiliyor. 5. nesil iPod tarzında hap şeklinde ses kontrol düğmeleri ve hemen sağda yer alan güç düğmesi yeri ise gözlerden kaçmıyor. Sızıntılardan çok daha önce bazı analistler Apple'ın tasarımda değişiklik yapıp, güç düğmesinin yerinin değişebileceğini belirtmişlerdi. Kılıfa baktığımızda bu eski iddia da doğruluk kazanmış oluyor.
 


Apple tam olarak ne planlıyor? İşte cevabı zor olan sorulardan biri. Çünkü ortada farklı olasılıklar var. Eldekileri toplarsak şu şekilde cevaplayabiliriz. iPhone 6'yı 4.7 ve 5.5 inç'lik (Bazılarına göre 5.7 veya 5.6 inç) iki model olarak göreceğiz. Yüksek ihtimal 4.7 inç'lik model eylül ayında tanıtılacak, ancak 5.5 inç'lik daha büyük olan model ise 2015'te piyasaya sürülecek. Belirtilenlere göre iPhablet olarak da adlandırılan 5.5 inç'lik modelin ekran üretiminde hücre sorunları var. Bu yüzden üretimi problem çözülene kadar ertelenmiş durumda. Her ne kadar bunları belirtsek de Apple sağ gösterip sol vurabilir.

teknokulis
Etiketler : Apple , cep telefonu , iphone , iPhone 6
846805
Bu haberler ilginizi çekebilir