Yeni iPhone Yuvarlak Hatlara Sahip Olacak İddiası!

Apple'ın Eylül ayında tanıtacağı yeni iPhone ile ilgili ilginç bir iddia ortaya atıldı. Bundan önceki iPhone konsptleri hep düz çerçeve iPhone olacağını bizlere göstermişti. Şimdi ise yeni iPhone'nun yuvarlak bir kasaya sahip olacağı iddia edildi.
21 Mart 2017 08:33
Yeni iPhone Yuvarlak Hatlara Sahip Olacak İddiası!
Bugüne kadar Apple'ın iPhone 8 modeli hakkında birçok iddia ortaya atıldı. Özellikle tasarım konusunda Apple'ın bu kez yepyeni bir iPhone ile hayranlarının karşısına çıkacağı düşünülüyor. Bugün ortaya atılan iddia ise iPhone 8'in tasarımının iPhone 3G'ye saygı duruşu niteliğinde olacağı yönünde.
 
Yuvarlak hatlara sahip bir iPhone 8 mi geliyor?
 
Öncelikle iPhone 8'in tasarımının gerçekten de iPhone 3G'ye benzemesinin son derece mümkün olduğunu belirtelim. Çünkü her ne kadar şu anda elimize aldığımızda çok kaba da görünse, iPhone 3G'nin tasarımının modernize edilmesi gerçekten ilgi çekici bir hamle olacaktır.
 
 
Zaten iPhone'un 10. yılına özel olarak tasarımında büyük değişikliğe gidecek olması da, bu tasarım tercihinin iPhone markasının köklerine dönüş yapacağı anlamına geliyor olabilir.
 
Tabii ki çok büyük bir sürpriz yaşanmadığı sürece Apple'ın düzenleyeceği etkinlikten çok kısa bir süre öncesine kadar bu haberin doğruluğu konusunda bir yorum yapmamız mümkün olmayacak.
 
shiftdelete
985160
Bu haberler ilginizi çekebilir