Yeni iPhone 8 Konsepti!

iPhoen 8'in yeni konsept görüntüsü yayınladı. Oldukça güzel görünen iPhone 8'in yeni görüntüsünü bakalım herkes beğenecek mi?
08 Mart 2017 10:22
Yeni iPhone 8 Konsepti!
Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S8’in tanıtımına 20 gün kala tüm sızıntıları ile artık nasıl bir telefon göreceğimizi biliyoruz. Ancak bir diğer yandan en az Galaxy S8 kadar merak edilen bir telefon daha var. O da elbette ana rakibi olacak iPhone 7S ya da iPhone 8.
 
Şimdiye kadar çeşitli görsellerin ve konseptlerin ortaya çıktığı yeni iPhone için ortaya çıkan yepyeni bir konsept “Keşke yeni iPhone böyle olsa” dedirtecek cinsten.
 
 
İlk bakışta Galaxy S8’i gerçek manada andırıyor olsa da böyle bir iPhone’un yok satabileceğini düşünmemek elde değil. 2.5D çerçevesiz ekranı, haptic engine ile desteklenen ana ekran tuşunun komple kapasitif hale getirildiği görülen konsept, Apple için birkaç sene boyunca uygulanabilir.
 
 
Ancak tasarımsal olarak oldukça güzel ve diğer tamamen ekrandan oluşan uzay konseptlerine göre daha elverişli ve iPhone için uygun olan bu konsept, bir gün Apple tarafına da gelecek.
 
webtekno
431864
Bu haberler ilginizi çekebilir