Yeni iPad'in Tasarım Detayları Sızdı

Apple'ın önümüzdeki aylarda tanıtması beklenen yeni nesil iPad'in tasarım detayları sızdı. Fakat adının iPad Mini Pro mu yoksa iPad Air 3 mü olacağı hala bilinmiyor. İşte detaylar...
11 Mart 2016 16:11
Yeni iPadin Tasarım Detayları Sızdı
Apple'ın, bu ayın sonunda yapacağı etkinlikte tanıtmasına kesin gözüyle bakılan yeni iPad'in ismi henüz netleşmemiş olsa da tasarımı hakkında yeni detaylar sızdırıldı!
 
Twitter üzerinden yeni iPad'e ait olduğu iddia edilen bir tablet kılıfının fotoğrafları paylaşıldı. Paylaşan kullanıcı dahi yeni iPad'in adı hakkında net bir bilgiye sahip değil.
 
İhtimaller arasında; iPad Mini Pro, iPad Air 3, iPad 7 olsa da Apple, yeni nesil iPad'e bunların dışında bir isim vererek hepimizi şaşırtabilir.
 
 
Tasarım detaylarına baktığımızda yeni nesil iPad'in iPad Pro izleri taşıdığını görüyoruz. Yeni nesil iPad'in Smart Konnektör desteği ve 4 köşede de bulunan hoparlörleri ile iPad Pro'ya oldukça benzediğini söylemek mümkün.
 
 
Apple'ın en güçlü işlemcisi A9X ile güç vereceği yeni nesil iPad ayrıca Apple Pencil desteğine de sahip olacak. iPad Pro'nun küçük kardeş gibi duran yeni nesil iPad hakkında yeni sızıntılar geldikçe sizinle paylaşmaya devam edeceğiz.
shiftdelete
330858
Bu haberler ilginizi çekebilir