Yeni Bir iPhone 8 Videosu Yayınlandı!

Apple'ın bu yıl tanıtacağı iPhone merak uyandırmaya devam ediyor. İsminin ne olacağı henüz belli olmayan bu yıl ki iPhone modeli ile ilgili konsept videoları gelmeye devam ediyor. İşte yeni bir iPhone videosu.
09 Şubat 2017 15:23
Yeni Bir iPhone 8 Videosu Yayınlandı!
Teknoloji dünyası yakında tanıtılacak olan LG G6 ve Galaxy S8'e odaklanmış durumda. LG G6'nın tasarımı ve özellikleri tamamen sızarken, Galaxy S8 ile ilgili bigiler ise yavaş yavaş netleşmeye başladı. Apple'ın yeni iPhone'u Eylül'de tanıtılacağı için G6 ve S8 kadar net bilgilere sahip değiliz.
 
Çerçevesiz 5.8 inç OLED ekranlı iPhone 8
 
iPhone 8 ile ilgili şu ana kadar ortaya atılan iddialar genellikle tedarik zincirlerinden gelen bilgiler ve analistlerin beklentilerinden ibaret. Fakat geçtiğimiz yıl özellikle KGI analisti Kuo'nun iPhone 7 ile ilgili ortaya attığı iddiaların çoğu doğru çıktığı için iPhone 8 konsept tasarımları da Kuo ve diğer analistlerin görüşleri çerçevesinde şekilleniyor.
 
 
Grafik tasarımcı Moe Slah, şimdiye kadar gördüğümüz en etkileyici iPhone 8 konseptlerinden birini yayınlandı. Konsept, birçok analistin görüşleri ile örtüşür şekilde çerçevesiz OLED bir ekrana ve ekrana gömülü bir parmak izi okuyucusuna sahip.
 
 
Slah, ana ekran butonun kaldırılarak çerçevesiz bir iPhone yapma fikrinden hareketle Touch ID'nin ekranın altında olduğunu hayal etmiş. Touch ID'nin yeri konusuna da güzel bir çözüm getirmiş. Slah, ayrıca iPhone 8 üzerinde çalışan iOS 11 ile ilgili bir kaç özelliğe de konspet videosunda yer vermiş. İşte o video. İyi seyirler...
 
 
shiftdelete
639794
Bu haberler ilginizi çekebilir