• Anasayfa
  • Oyun
  • Yeni Batman Arkham Knight Videosu Yayınlandı

Yeni Batman Arkham Knight Videosu Yayınlandı

Rocksteady ve Warner Bros işbirliği ile geliştirilen Batman Arkham Knight için gerçek insanların da rol aldığı harmanlanmış bir video yayınlandı. Detaylar haberimizde...
21 Mayıs 2015 21:25
Yeni Batman Arkham Knight Videosu Yayınlandı
Rocksteady tarafından PC, PlayStation 4 ve Xbox One için geliştirilen Batman Arkham serisinin üçüncü oyunu Arkham Knight'ın çıkışına artık sayılı günler kaldı.
 
Batmobile'i kullanabileceğimiz ilk Batman oyunu olma özelliğini taşıyan Arkham Knight, yayınlanan görselleri ve videoları ile daha çıkmadan oyun severlerin odak noktası haline gelmeyi başarmıştı.
Yenilenen oyun sistemiyle ve dövüş konfigürasyonlarıyla seriye apayrı bir tat getirecek olan Batman Arkham Knight için yayınlanan son videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.
 
 

 
Rocksteady tarafından hazırlanan bu videonun özellikle Batman fanlarını fazlasıyla gaza getirebilecek bir içeriğe sahip olduğunu söylemek mümkün.
 
Batman'in yanında, Robin, Nightwing ve Catwoman gibi karakterlerle de oynama imkanını bulabileceğimiz Batman: Arkham Knight, PC, PlayStation 4 ve Xbox One için eş zamanlı olarak 23 Haziran'da raflardaki yerini alacak.
shiftdelete
833484
Bu haberler ilginizi çekebilir