Yeni Akıllı Telefon Maze Alpha Tanıtıldı!

Akıllı telefon pazarına yeni girecek olan Çinli firma Maze, akıllı telefonu Alpha'ı tanıttı. Çerçevesiz ekrana sahip olan telefon, tasarımı ile ön plana çıkıyor.
10 Mart 2017 13:13
Yeni Akıllı Telefon Maze Alpha Tanıtıldı!
Şüphesiz bu yılın önemli akıllı telefon trendlerinden biri çerçevesiz akıllı telefonlar olacak. Geçtiğimiz yıl sonu Xiaomi Mi Mix ile alevlenen bu akımın, bu yıl birçok farklı akıllı telefon üreticisi tarafından takip edilmesi bekleniyor.
 
Önümüzdeki günlerde tanıtılacak Galaxy S8 ve S8 Plus modellerinin yanı sıra, Çin'in bazı önemli üreticileri de bu yönüyle dikkat çeken telefonlar tanıtacak.
 
Yeni çerçevesiz telefon: Maze Alpha
 
Çinli akıllı telefon üreticilerinden biri olan Maze, çift arka kamera ve çerçevesiz yapısıyla dikkat çeken yeni akıllı telefonu Maze Alpha'yı duyurdu.
 
 
Telefonun tüm teknik özellikleri henüz açıklanmış değil. 6 inç ekran boyutuna sahip olduğu belirtilen telefon, Corning Gorilla Glass 4 ile korunuyor. Android 7.0 Nougat işletim sistemiyle kutudan çıkacak cihaz, çift arka kamera sunuyor.
 
 
Telefonun işlemci, RAM ve depolama gibi diğer teknik detayları ise önümüzdeki günlerde açıklanacak. Ayrıca telefonun fiyatı da yine önümüzdeki günlerde belli olacak.
 
 
 
shiftdelete
913401
Bu haberler ilginizi çekebilir