Yeni AirPods'ın Görüntüsü Ortaya Çıktı!

Apple'ın Salı günü düzenleyeceği etkinlikte tanıtacağı yeni AirPods'tan ilk görüntüler geldi.
10 Eylül 2017 18:42
Yeni AirPodsın Görüntüsü Ortaya Çıktı!
Normalde Salı günü düzenlenecek etkinlikten sonra geliştiricilere sunulacak olan iOS 11 Golden Master sürümü dün itibari ile sızdırılmıştı. Aynı zamanda iOS 11'in final sürümü olan iOS 11 GM ile yeni duvar kağıtları ve Portre Aydınlatma özelliğinin geldiğinden daha önceki haberlerimizde bahsetmiştik.
 
AirPods 2'ye ilk bakış
 
Bu sürümde iPhone X, Apple Watch Series 3 ve AirPods 2 ile ilgili detaylar da yer alıyor.
 
Daha önce HomePod yazılımını inceleyerek yeni iPhone'un özelliklerini açıklayan Steve Troughton-Smith, şimdi de iOS 11 Golden Master'ı inceledi. Smith, yazılımda yeni AirPods ile ilgili kodların yanı sıra görüntülere de rastladı.
 
Smith'in twitter hesabından yayınladığı görselde yani AirPods'un yine beyaz renkte bir şarj kutusu içerisinde tasarımsal olarak hiç bir değişiklik olmamış bir halde olduğunu görüyoruz. Tek fark LED şarj göstergesi şarj kutusunun dışına alınmış olması. 
 
Bu gösterge eğer AirPods kutunun içinde ise AirPods'un şarj durumunu gösteriyor. AirPods'u çıkardıysanız kutunun şarj durumunu gösteriyor. İlk nesil AirPods'ta gösterge kutunun içinde olduğu için şarj durumunu kontrol etmek biraz zordu. Yeni AirPods'ta bu anlamda bir kolaylık sağlanmış.
 
 
iOS 11 GM'de AirPods 1,2 kod adıyla yer alan AirPods 2'nin özellikleri hakkında bilgi yok. Apple'ın 12 Eylül Salı günü düzenleyeceği etkinlikte iPhone X ve Apple Watch Series 3 ile birlikte AirPods 2'nin de hangi özelliklere sahip olduğunu göreceğiz.
 
shiftdelete
777901
Bu haberler ilginizi çekebilir