Xperia Z5 ve Z5 Compact Görüntülendi

Sony'nin yeni modelleri Xperia Z5 ve Xperia Z5 Compact görüntülendi. İşte Sony'nin yeni modellerine ait yeni görsel ve detayları...
06 Ağustos 2015 15:56
Xperia Z5 ve Z5 Compact Görüntülendi
Japon teknoloji devi Sony, yeni amiral gemi modeli üzerinde çalışmalara devam ediyor. Bir süredir hakkında konuşulan Xperia Z5 ve küçük boyutlu kardeşi Xperia Z5 Compact, geçtiğimiz günlerde ilk defa görüntülenmişti.
 
Beraberinde parmak izi okuyucusu ile geldiği ortaya çıkan modeller, alışılageldiğin aksine arkada veya ön tarafta değil de parmak izi okuyucusunu telefonun sağ tarafına, güç butonun üzerine konumlandırmış.
 
 
Xperia Z5 için Yeni Görsel!
 
Ortaya çıkan yeni görsel ise Xperia Z5 ve Xperia Z5 Compact'ın sağ tarafında, güç butonunun üzerine konumlandırılan parmak izi okuyucuyu açık bir şekilde gösteriyor.
 
 
Dikdörtgen şeklindeki parmak izi okuyucunun sağ tarafta ne kadar başarılı çalışacağı tartışılır ancak kullanımı kolay olacaktır diye düşünüyoruz.
 
Sızdırılan görsellere göz attığımızda ise modelde Sony'nin OmniBalance tasarımının devam ettirildiğini görüyoruz. Oldukça güçlü donanım özelliklerine sahip olacak Xperia Z5 ve Xperia Z5 Compact'ın önümüzdeki ay resmiyet kazanması bekleniyor.
shiftdelete
140595
Bu haberler ilginizi çekebilir