Xperia Z4 Parmak İzi Okuyucusuyla Gelecek

Yeni bir sızıntıya göre Sony’nin merakla beklenilen amiral gemisi modeli Xperia Z4 parmak izi okuyucuyla gelebilir. Detaylar bu haberde!
17 Nisan 2015 21:32
Xperia Z4 Parmak İzi Okuyucusuyla Gelecek
Samsung, HTC ve LG ile Android devler liginde yer alan bir diğer firma olan Sony, yeni amiral gemisi modelini sır gibi korumaya devam ediyor. Xperia Z4 hakkında çok az sızıntı olmasını sağlayan Sony, cihazın parmak izi okuyucusuna sahip olacağını gizleyemedi. Gelen son bilgilere göre Xperia Z4’te üst düzey telefonlar olduğu gibi parmak izi okuyucusu bulunabilir.
 
Tamamen metal bir kasa ile gelecek olan Xperia Z4’ün parmak izi okuyucu sensörü cihazın güç düğmesine entegre edilecek. Tuş kilidi açmak için kullandığınız metal güç düğmesindeki parmak izi okuyucusunun, nasıl çalışacağı ise merak konusu.
 
 
Bildiğiniz gibi Xperia Z serisinde güç tuşu metal alaşımdan oluşuyor. Şimdi ise akıllara gelen soru şu: parmak izi bu metal bölümden nasıl okunacak? Bu sorunun cevabını Xperia Z4 tanıtılmadan vermek çok zor. Sızıntılar Xperia Z4’ün tanıtım tarihi olarak 20 Nisan’ı gösterse de henüz Sony’den resmi bir açıklama gelmediğini belirtmek gerekli.
shiftdelete
816825
Bu haberler ilginizi çekebilir