Xperia Z4 Donanımı ile Adından Söz Ettirecek

Xperia Z4 hakkındaki ilk söylentiler şimdiden gündemde yer edinmeye başladı. Amiral gemilerini art arda piyasaya süren Sony bir sürprize mi hazırlanıyor? Xperia Z4 Donanımı ile adından söz ettirecek gibi görünüyor...
18 Ekim 2014 23:35
Xperia Z4 Donanımı ile Adından Söz Ettirecek
Xperia Z, Z1, Z2 ve Z3 o kadar kısa aralıklarla piyasaya çıktı ki, artık akıllı telefon tutkunları Sony‘den bir sonraki Xperia akıllı telefonu ne zaman duyacağını kestiremez oldu. İncelemesini sizlerle paylaşmış olduğumuz Xperia Z3 şu an piyasadaki en yeni ve en güçlü akıllı telefonlardan biri olsa da, teknoloji dünyasında söylenti çarkları çok hızlı çalışıyor. Sony Xperia Z4 özellikleri şimdiden haber konusu olmaya başladı bile.
 
Sony, Xperia Z4 ile çıtayı çok yukarılara taşımayı hedefliyor. Söylentiler doğruysa, Xperia Z4 karşımıza Qualcomm Snapdragon 810 64-bit çipset, 5,5 inç QHD ekran, Android 5.0 Lollipop işletim sistemi, 32GB dahili depolama alanı ve 4GB RAM ile çıkacak. Telefonda 20MP arka kamera ve daha güçlü ses için dahili amplifikatör bulunacağı da iddialar arasında.
 
Şimdilik hangi kaynaklar tarafından paylaşıldığı belirtilmeyen söylentiler her ne kadar “sallama” veriler gibi dursa da, bu bilgilere “kesinlikle yanlıştır” diyemeyiz. Yeni bir teknolojik ürünün çalışmalarına en az bir yıl önceden başlandığını ve İnternet aleminde bu tür bilgileri saklamanın çok zor olduğunu göz önünde bulunduracak olursak, Sony Xperia Z4 hakkındaki söylentilere gerçekçi diyebiliriz. Şimdilik Xperia Z3 ve Z3 Compact’ın keyfini çıkarın ama, Xperia Z4 hakkındaki haberler için yine de gözünüz buralarda olsun.
tabletpc.com.tr
363333
Bu haberler ilginizi çekebilir