Xperia XZ Premium Yeni Renk Seçeneği Sunuyor!

Sony, yeni telefonu Xperia XZ Premium'un yeni renk seçeneği kullanıcılarına sunuyor. İşte iPhone'un Rose Gold rengine benzeyen yeni Xperia XZ Premium.
24 Nisan 2017 17:09
Xperia XZ Premium Yeni Renk Seçeneği Sunuyor!
Şubat ayında düzenlenen Mobil Dünya Kongresi'nde Xperia XZ Premium modelinin duyurusunu gerçekleştiren Sony, kullanıcılara üst seviye akıllı telefon beklentilerini karşılayan bir model sundu.
 
5.5 inç boyutunda HDR destekli 4K ekrana ve Qualcomm'un yeni nesil Snapdragon 835 işlemcisine ev sahipliği yapan Xperia XZ Premium, üst seviye performans ile multimedya deneyimini harmanlıyor.
 
Sony'nin Omnibalance tasarım anlayışının devam ettiği Xperia XZ Premium modeli, ilk etapta Luminous Chrome ve Deepsea Black olmak üzere iki farklı renk seçeneği ile kullanıcıların beğenisine sunuldu.
 
Xperia XZ Premium için Bronz Pembe renk seçeneği!
 
Bugün Twitter üzerinden bir duyuru gerçekleştiren Sony, Xperia XZ Premium modeli için renk seçeneklerine bir yenisini daha ekledi. 
 
Sony'nin Bronze Pink olarak adlandırdığı yeni renk seçeneği, Apple'ın Rose Gold rengine göre daha açık bir tonda. 
 
 
Xperia XZ Premium'un yeni rengi hakkında açıklama yapan Xperia Renk Tasarımcısı Satoshi Aoyagi, bronz metalik kaplama ile cihazın ön ve arka yüzünde derinlik hissi elde etmeyi başardıklarını ifade ediyor.
 
Bronz Pembe renk seçeneğinin sıcaklık hissini temsil ettiğini belirten Aoyagi, Xperia XZ Premium modelinin yeni rengi için ön siparişlerin ne zaman açılacağına dair bir bilgi vermedi.
 
 
shiftdelete
462571
Bu haberler ilginizi çekebilir