Xperia XZ Premium, Performans Testinde Ortaya Çıktı!

Sony Xperia XZ Premium, performans testinde ortaya çıktı. Yeni amiral gemisi XZ Premium, Benchmark testlerinde aldığı puanlar ile kullanıcılarını oldukça sevindirecek.
10 Mayıs 2017 09:14
Xperia XZ Premium, Performans Testinde Ortaya Çıktı!
Sony'nin Mobil Dünya Kongresi'nde duyurusunu gerçekleştirdiği Xperia XZ Premium, yüksek performans sunan donanımı ve üst seviye ekranı ile kullanıcıların oldukça ilgisini çeken bir model oldu.
 
Geçtiğimiz günlerde Geekbench testinde elde ettiği skorları sizler ile paylaştığımız Xperia XZ Premium, bu kez GSM Arena'nın konuğu olarak yeni test sonuçları ile karşımıza çıktı.
 
Gelin, Sony'nin yeni amiral gemisi rakipleri karşısında nasıl bir performans sergiliyor? sorusunun cevabına hep birlikte göz atalım.
 
Xperia XZ Premium Benchmark test sonuçları!
 
GeekBench 4 ile gerçekleştirilen çoklu çekirdek testinden 5837 puan elde eden XZ Premium, Galaxy S8 ikilisinin gerisinde kalırken, Huawei P10 ve iPhone 7 Plus gibi iddialı akıllı telefonları geride bırakmayı başarıyor.
 
 
GeekBench 4 ile gerçekleştirilen tek çekirdek testinde ise 1943 puan elde eden cihaz bu kez Galaxy S8 Plus ve Huawei P10 Plus'ı geride bırakırken, Galaxy S8 ve iPhone 7 Plus'ın karşısında yenik düşüyor.
 
 
Basemark OS II testinde ise 4127 puan alan Xperia XZ Premium, zirveye yerleşerek Huawei P10 Plus ve Galaxy S8 gibi rakiplerini geride bırakıyor.
 
 
Basemark X testinde 38507 puan elde ederek üçüncü sıraya yerleşen cihaz, Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus'ın gerisinde kalıyor.
 
 
 
 
shiftdelete
530496
Bu haberler ilginizi çekebilir