Xperia modellerine ait güncelleme takvimi sızdı

Sony Hindistan'daki alındığı belirtilen listeye göre ülkemizde de satılan Xperia SP, L ve M gibi modellerin alacakları güncellemeler ve tarihleri sızdırıldı.
17 Mayıs 2014 20:32
Xperia modellerine ait güncelleme takvimi sızdı
Xperia Z, ZL, ZR modellerinin haziran ayında almaya başlayacağı Android 4.4.2 KitKat güncellemesini Xperia SP, E1, M2 ve T2 Ultra modelleri ise haziran sonu, temmuz ayı döneminde alacak. Xperia C, L, M ve T modellerinin Android 4.4.2 KitKat yerine 4.3 JellyBean sürümüne güncelleneceği görülen listenin alt kısmında ise Xperia Z2 için şu anda daha piyasaya sürülmeyen Android 4.4.3 güncellemesinin Google tarafından sertifikalanma aşamasında olduğu belirtiliyor. Listede en dikkat çeken detaylardan biri olan Xperia SP'nin KitKat güncellemesi alacak olması daha önceden Sony Xperia Twitter hesabı üzerinden de belirtilmişti.
 
 
Sony Hindistan'dan alındığı için listede yer alan güncelleme tarihleri ülkemizde farklılık gösterebilir. Şu anda doğruluğu kanıtlanamayan listedeki bilgilerin doğruluğunu ilerleyen günlerde Sony'den gelebilecek duyurularla görüyor olacağız 
donanimhaber
694592
Bu haberler ilginizi çekebilir
 • Galaxy S8 Çalışırken Görüntülendi!

  Galaxy S8 Çalışırken Görüntülendi!

  Galaxy S8 için yeni bir görsel paylaşıldı. Bu sefer ki görüntüde Galaxy S8 çalışır vaziyette.
 • Samsung Galaxy Tab 3 Göründü!

  Samsung Galaxy Tab 3 Göründü!

  MWC 2017'de tanıtılacak olan Samsung Galaxy Tab S3'ün görüntüleri ortaya çıktı.
 • LG G6nın Kamera Detayları!

  LG G6'nın Kamera Detayları!

  Mobil Dünya Kongresi 2017'de tanıtılacak olan LG'nin yeni amiral gemisi G6'nın kamerası ile ilgili detaylar çok bilinmiyordu. G6 kamerasının detaylarına birlikte bakalım.
 • Huawei P10nun Reklam Filmi!

  Huawei P10'nun Reklam Filmi!

  MWC 2017'ye sayılı günler kala firmalar ürünlerinin reklamlarını yapmaya başladı. Huawe P10'un da reklamı yayınlandı. İşte kısa reklam filmi!
 • Telefon Ekranları Artık Daha Güçlü!

  Telefon Ekranları Artık Daha Güçlü!

  Bir çoğumuz akıllı telefonlarımızın ekranın çizilmesinden ya da kırılmasından korkuyoruzdur. ProtectPax sıvı cam teknolojisi sayesinde, artık telefonlarınız daha sağlam.
 • İşte Nokia 8 Fiyatı ve Özellikleri!

  İşte Nokia 8 Fiyatı ve Özellikleri!

  Akıllı telefon pazarına dönüş yapan Nokia'nın, yeni telefonu olan Nokia 8 hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. İşte Nokia'nın özellikleri ve fiyatı!
 • iPhonenun Yüz Tanıma Teknolojisi!

  iPhone'nun Yüz Tanıma Teknolojisi!

  Apple Eylül ayında tanıtacağı yeni amiral gemisi iPhone'nun, yüz tanıma teknolojisiyle geleceği iddia edilmişti. iPhone'nun yeni modeli ile ilgili yeni bilgiler de gelmeye devam ediyor. Detaylar haberimizde!
 • iPhonenun Bu Özelliğini Biliyor Muydunuz?

  iPhone’nun Bu Özelliğini Biliyor Muydunuz?

  iPhone kamerasının her zaman istediğiniz yerden başlamasını ister misiniz? Örneğin kamerayı açtığınızda hep video modunda ya da kare modunda çalışmasını ister misiniz? İsterseniz işte yanıtı!
En Çok Okunan Haberler
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama