Xperia için Android M Müjdesi

Güncellemeler konusunda yine ilk önce davranan firma Sony oldu ve belirli Xperia modelleri için Android M güncellemesinin geliştirici sürümünü yayınladı. Detaylar bu haberde!
23 Haziran 2015 11:47
Xperia için Android M Müjdesi
Google I/O 2015 etkinliğinde tanıtılan Android M güncellemesi, sunmuş olduğu yenilikler ile büyük bir beğeni toplamıştı. Güncelleme konusunda sabıkalı olan Android cephesi, bu talihsizliğini Android M ile yenmek istiyor.
 
Henüz Android M güncellemesini alacak modeller açıklanmamışken, Sony cephesi elini hızlı tutu ve bazı belli başlı Xperia modelleri için Android M beta sürümünü yayınladı.
 
Xperia için Android M Güncellemesi!
 
Sony, Xperia modellerine Android M güncellemesinin geliştirici sürümünü yayınladığını SonyXperiaDev sayfasında duyurdu. Sony’nin açıkladığına göre Android M Beta sürümünü alan Xperia modelleri şu şekilde; Xperia Z3, Z3 Compact, Z2, Z1, Z Ultra, Z, ZL, E3, M2, T2 Ultra, T3, L, ve Xperia S.
 
Xperia Z3+ bir diğer adı ile Xperia Z4 için şu an Android M güncellemesinin beta sürümü henüz yayınlanmadı. Android M’nin nihai sürümünü Xperia Z3+ modelinin alacağına kesin gözüyle bakıldığını belirtelim.
 
AOSP kapsamı altında Xperia modellerine dağıtılan Android M sürümünde, safkan bir Android arayüzü kullanıcıları karşılıyor. Sony’nin cihazlarına özel hizmetleri şimdilik sisteme entegre edilmemiş.
 
shiftdelete
11198
Bu haberler ilginizi çekebilir