Xiaomi'den Akıllı Saat Geliyor

Çinli üretici Xiaomi'den akıllı saat geliyor! Uygun fiyatlı ve kaliteli ürünleriyle adını tüm dünyaya duyuran Xiaomi'den bir de akıllı saat görebiliriz.
18 Mart 2015 23:24
Xiaomiden Akıllı Saat Geliyor
Günümüzün hızla yükselen markalarından birisi olan Xiaomi, ürettiği başarılı akıllı telefon modelleri ile adını herkese duyurdu. Dünyanın en büyük dördüncü akıllı telefon üreticisi olan Çinli firma, şimdilerde ise gözünü akıllı saat piyasasına dikmiş durumda.
 
Hali hazırda bir çok büyük üreticinin de dahil olduğu akıllı saat pazarı, son olarak Apple'ın dahil olması ile birlikte iyice kızıştı diyebiliriz. 36Kryton sitesinin ortaya attığı iddialara göreyse Xiaomi, her zaman olduğu gibi yine iddialı bir şekilde geliyor.
 
 
Çinli üreticinin ilk akıllı saati iddia edilene göre dairesel bir ekran ile bizleri selamlayacak. Fırçalanmış metal kasaya sahip olacağı belirtilen akıllı saatin kadranının da daha büyük olması bekleniyor.
 
Ayrıca Xiaomi'nin ilk akıllı saatinde nabız ölçmek için sensörler yer alacak. Xiaomi farkını ise nabız dalgaları ile kimlik belirleyerek gösterecek. Elbette bunun sadece bir iddia olduğunu tekrar hatırlatalım.
 
Söz konusu cihaz Xiaomi olunca uygun fiyatlı olması da kaçınılmaz desek yanılıyor olmayız. Zira söylentilerde bu yönde. Firmanın Mi Band 2 üzerinde çalıştığı da gelen bilgiler arasında yer alıyor.
shiftdelete
843873
Bu haberler ilginizi çekebilir