Xiaomi, Projeksiyonu Mi Laser'i Tanıttı!

Xiaomi akıllı telefonlarından sonra yeni projeksiyonu Mi Laser'i de tanıttı. İşte Xiaomi Mİ Laser'in fiyatı ve özellikleri...
29 Haziran 2017 20:06
Xiaomi, Projeksiyonu Mi Laseri Tanıttı!
Akıllı telefon pazarının dikkat çeken markalarından Xiaomi, bu defa ev elektroniği ürün gamında ses getirecek bir ürün duyurdu. Xiaomi Mi Laser Projector adı verilen projeksiyon cihazı önemli özelliklere sahip.
 
Xiaomi Mi Laser Projector özellikleri
 
Xioami Mi Laser adı ile pazara sunulacak olan projeksiyon cihazı, 1470 dolar fiyat etiketine sahip. Klasik projeksiyon çözümlerinden farklı olarak, Çin'deki sinema salonlarının yüzde 90 oranına lazer Teknolojisi sağlayan Appotronics'in geliştirdiği ALPD 3.0 lazer ışık kaynağı ile görüntü sunan bu model, entegre ses sistemine ve Mi TV'de de yer alan arayüze sahip.
 
 
Lazer sistemi ile daha yüksek enerji verimliliği sunan Xiaomi Mi Laser, yüksek parlaklık daha geniş renk gamutu ve hızlı açılış süreleri sunacak. Bu modelin sunabileceği boyut ise 150 inç gibi son derece dikkat çeken bir seviyede. Xiaomi Mi Laser projeksiyon cihazını 4 Temmuz tarihinde satışa çıkacak.
 
shiftdelete
Etiketler : Mi Laser , projeksiyon , Xiaomi
882732
Bu haberler ilginizi çekebilir