Xiaomi MIUI 9'un Görüntüleri Ortaya çıktı!

Xiaomi'nin 26 Temmuz'da düzenleyeceği etkinlikte tanıtacağı ürünler belli olmaya başladı. Bunlardan biri de MIUI 9. MIUI 9'un görselleri de sızdı!
24 Temmuz 2017 17:50
Xiaomi MIUI 9un Görüntüleri Ortaya çıktı!
Xiaomi, 26 Temmuz'da birkaç yeni ürünle birlikte orta segment bir cihaz olan Mi 5X'i de tanıtacak. Ancak daha tanıtım yapılmadan Xiaomi MIUI 9, yepyeni özellikleriyle MIUI forumlarında konuşulmaya başlandı. 
 
İşte MIUI 9 ile gelecek yenilikler:
 
Bölünmüş Ekranda Çoklu İşlem
 
 
İlk kez Android 7.0 Nougat ile stok olarak gelen özellik, bilinmeyen bir sebepten dolayı Xiaomi cihazlarında yoktu. MIUI 9 ile birlikte aşağıdaki cihazların bölünmüş ekranda çoklu işlem desteği alacağı doğrulandı. Ancak uyumlu cihazların tam listesi daha sonra açıklanacak.
 
Mi 6, Mi MIX, Mi Note 2, Mi Max, Mi Max 2, Mi 5, Note 4X. 
 
Kilit Ekranı Kısayolları
 
 
MIUI 9 kilit ekranındayken pek çok kısa yol sunacak. Mi Home, Mi Remote, Mi Pay, Yolcu Taşıma Kartı ve Torch (el feneri) gibi pek çok uygulamanın stok olarak kısayolla erişilebildiğini göreceksiniz. Ancak Asya pazarının dışında bu kısayolların özelleştirilebileceğini umut ediyoruz.
 
Yeni Temalar
 
MIUI'nın kendi uygulaması içerisinde üç yeni tema olacak; Cool Black, No Boundary ve Color Fantasy. Ancak isimleri tam olarak kesinleşmiş değil.
 
Ana ikonların altında artık isimleri yazmayacak, böylece daha temiz bir görünüm sunulması hedefleniyor. Güncelleme parça parça olarak sunulacak. İlk parti güncellemenin Mi 6 ve Note 4X modeline gelmesi bekleniyor.
 
 
webtekno
917844
Bu haberler ilginizi çekebilir