Xiaomi MIUI 7 Çıkış Tarihi

Xiaomi'nin MIUI 7 arayüzü için resmi çıkış tarihi açıklandı. İşte MIUI 7 ile gelen yenilikler ve MIUI 7'yi destekleyen Android telefonlarının listesi...
21 Ekim 2015 20:59
Xiaomi MIUI 7 Çıkış Tarihi
Xiaomi, Eylül ayının başında Android telefonları için yeni bir güncelleme yayınlayacağını duyurdu. MIUI 7 olarak isimlendirilen bu arayüz güncellemesi, bir önceki MIUI 6 sistem yazılımına göre daha fazla hız ve daha fazla stabilite sunuyordu. Xiaomi, MIUI etkinliğinin ardından yazılımın Beta sürümünü Android kullanıcıları ile paylaşmıştı. Galaxy S5, Galaxy Note 2, Nexus 5, Xperia Z3, Xperia Z2, HTC One M8, LG G3, LG G2 ve Huawei Ascend P1 modelleri dahil olmak üzere toplamda 69 farklı Android telefona yüklenebilen MIUI 7 ROM için geri sayım başladı.
 
 
İşte MIUI 7 çıkış tarihi!
 
Xiaomi, MIUI 7 yazılım güncellemesinin Final sürümünü Redmi 1S, Redmi 2, Mi 3/4/4i ve Redmi Note 3G/4G modellerine 27 Ekim tarihinde sunacağını açıkladı. MIUI 7 yazılımı bu tarihte OTA üzerinden desteklenen Xiaomi modellerine yüklenebilecek. Diğer markaların Android telefonları için MIUI 7 Final sürümü üzerine inşa edilen ROM’ların ilerleyen aylarda yayınlanması bekleniyor.
 
 
 
 
 
 
 
 
MIUI 7 ROM ile gelen yenilikler ne?
 
MIUI 6'ya göre %30 daha hızlı olan MIUI 7, batarya performansında da %10’luk bir artış vadediyor. MIUI 7'ye entegre olarak gelen Opera Max uygulaması sayesinde; YouTube, Line, Instagram, Lazada, Chrome ve WhatsApp gibi uygulamalarda %40’a varan veri tasarrufu yapılıyor. MIUI 7 ile ayrıca çocuk modu, uyuduğunuz anda rahatsız etme moduna otomatik olarak geçiş yapan DND modu, Showtime video kaydetme özelliği, XXLmetin boyutu, bebek albüm özelliği ve tema yapımcıları için MUSE isimli uygulama gelen önemli yenilikler arasında yer alıyor.
shiftdelete
718951
Bu haberler ilginizi çekebilir