Xiaomi Mi5 Özellikleri Sızdı

Xiaomi'nin merakla beklenen yeni nesil amiral gemisi Xiaomi Mi5 için yeni bilgiler ortaya çıktı. Peki, Xiaomi Mi5 özellikleri nasıl olacak? İşte tüm detaylar...
17 Şubat 2016 18:24
Xiaomi Mi5 Özellikleri Sızdı
24 Şubat tarihinde kendisini göstermesi beklenen Xiaomi Mi5, fiyat/performans açısından, üst düzey akıllı telefon kategorisinde, rakiplerini zorlamaya aday olarak gösteriliyor.
 
Xiaomi; Samsung Galaxy S7 ve Samsung Galaxy S7 ddge gibi iki farklı Mi5 modeli ile üst seviye akıllı telefon pazarına girmeye hazırlanıyor.
 
 
Xiaomi Mi5 özellikleri
 
Xiaomi Mi5 bünyesinde, 2.15 GHz saat hızına sahip dört çekirdekli Snapdragon 820 işlemci, 5.15-inç Full HD 1080p ekran, Lazer Odaklama (Laser Focus) teknolojisine sahip 16 Megapiksel arka kamera ile 4 Megapiksel Ultrapiksel özelliğe sahip ön kameranın bulunacağı belirtiliyor.
 
Ayrıca, bataryanın da 3000 MAh kapasitesinde olması bekleniyor.
 
 
Sızdırılan görselde aynı zamanda, daha önceden söylentiler arasında yer alan NFC desteğine yer verileceği; ayrıca parmak izi okuma sensörünün de bulunacağı görülüyor.
 
Yapılan yeni sızıntıda, depolama alanı ve RAM konusunda herhangi bir bilgiye yer verilmiyor. Xiaomi Mi5'in çıkış fiyatının ise 300 dolar seviyesinde olması bekleniyor.
shiftdelete
522152
Bu haberler ilginizi çekebilir