Xiaomi Mi Note İçin Milyonlar Kuyruğa Girecek!

Çinli teknoloji markası Xiaomi'nin en yeni akıllı telefonu Xiaomi Mi Note için 15 milyon kişi sıraya girecek! Detaylar haberimizde...
20 Ocak 2015 15:43
Xiaomi Mi Note İçin Milyonlar Kuyruğa Girecek!
2014 yılında gündemimize sık sık konuk ettiğimiz Çinli Xiaomi’yi 2015 yılında da bolca anacağız. Üreticinin geçtiğmiz haftalarda duyurduğu Xiaomi Mi Note ve Xiaomi Mi Note Pro, makul fiyatlarına sağmen üst düzey kullanıcı deneyimi vaat eden iki ilginç cihazdı, bu ikiliyi görmezden gelmek gibi bir lüksümüz yok.
 
Sekiz çekirdekli 64-bit Qualcomm Snapdragon 810 işlemcili, 2K çözünürlüklü 5,7 inç ekranlı ve 4 GB RAM’li Xiaomi Mi Note Pro, 530 $‘dan satılacakken, Qualcomm Snapdragon 801 çipsetli, Full HD ekranlı ve 3 GB RAM’li Xiaomi Mi Note ise 450 $ fiyat etiketi taşıyacak. İki cihaz için biçilen değer, metal gövdeleri ve Gorilla Glass 3 koruma camları da hesaba katıldığında oldukça makul seviyede. Hele ki, işkence testinen çizik dahi almadan kurtulan Mi Note’un şimdiden birçok Çinlinin gönlünde taht kurduğuna şüphemiz yok.
 
 
Ekonomik fiyata üst düzey cihaz üretmenin meyvesini 2015 yılında da toplamayı hedefleyen Xiaomi’nin bu yıl içinde toplamda 15 milyon’un üzerinde Xiaomi Mi Note siparişi alacağını tahmin ettiği belirtiliyor. Üreticinin en yeni akıllı telefonlarının ön siparişleri 27 Ocak günü başlayacak ve ikilinin gerçek ön sipariş istatistiklerini Şubat ayından itibaren bolca haber alacağız.
technolabs
253148
Bu haberler ilginizi çekebilir