Xiaomi Mi Note 2 Stokları 1 Dakika Bile Dayanamadı!

Çin'de Xiaomi Mi Note 2 için sınırlı sayıda stokla satış kampanyası düzenledi. Kampanya nedeniyle akıllı telefon 50 saniyede tükendi.
03 Kasım 2016 09:24
Xiaomi Mi Note 2 Stokları 1 Dakika Bile Dayanamadı!
Beklenen akıllı telefon modeli Xiaomi Mi Note 2, ilk olarak Çin'de satışa sunulurken, ilk parti stokları sadece 50 saniye içinde eridi!
 
Mi Note 2 çıkar çıkmaz tükendi
 
Xiaomi, aslında başlangıç için çok sayıda model üretmedi ve üretimi uzun vadeye yaymayı tercih etti. Buna rağmen, firmadan toplamda ne kadar Mi Note 2 satışa çıktığına dair bilgi gelmemesine karşın ilk ürünlerin sadece 50 saniye gibi inanılmaz bir sürede tükenmesi dikkat çekici.
 
İkinci parti Mi Note 2 satışları içinse 8 Kasım 2016 tarihi belirlendi.
 
 
Xiaomi ayrıca çerçevesiz modeli Mi Mix'in ilk (ve yine aynı şekilde kısa süreli) satışlarını da 4 Kasım'da gerçekleştirecek. Her ne kadar ürünün Çin dışına çıkıp çıkmayacağı henüz bilinmese de, internet üzerinden çeşitli alışveriş siteleri şimdiden Mi Note 2 ve Mi Mix'in 'global' sürümleri için ön sipariş almaya başladılar.
 
Çin'de 515 dolar fiyat etiketiyle satılan Mi Note 2'de 6 GB RAM, Snapdragon 821 işlemci, 128 GB hafıza alanı ve global LTE bulunuyor. Mi Mix ise 4 GB RAM - 128 GB hafıza ve 6 GB RAM - 256 GB hafıza seçenekleriyle satılacak. İnternet üzerinden yeni Xiaomi telefonlarını alanların ürün teslimatları ise 15 Aralık tarihinde başlıyor.
 
shiftdelete.net
670050
Bu haberler ilginizi çekebilir
En Çok Okunan Haberler
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama