Xiaomi Mi Note 2 Stokları 1 Dakika Bile Dayanamadı!

Çin'de Xiaomi Mi Note 2 için sınırlı sayıda stokla satış kampanyası düzenledi. Kampanya nedeniyle akıllı telefon 50 saniyede tükendi.
03 Kasım 2016 09:24
Xiaomi Mi Note 2 Stokları 1 Dakika Bile Dayanamadı!
Beklenen akıllı telefon modeli Xiaomi Mi Note 2, ilk olarak Çin'de satışa sunulurken, ilk parti stokları sadece 50 saniye içinde eridi!
 
Mi Note 2 çıkar çıkmaz tükendi
 
Xiaomi, aslında başlangıç için çok sayıda model üretmedi ve üretimi uzun vadeye yaymayı tercih etti. Buna rağmen, firmadan toplamda ne kadar Mi Note 2 satışa çıktığına dair bilgi gelmemesine karşın ilk ürünlerin sadece 50 saniye gibi inanılmaz bir sürede tükenmesi dikkat çekici.
 
İkinci parti Mi Note 2 satışları içinse 8 Kasım 2016 tarihi belirlendi.
 
 
Xiaomi ayrıca çerçevesiz modeli Mi Mix'in ilk (ve yine aynı şekilde kısa süreli) satışlarını da 4 Kasım'da gerçekleştirecek. Her ne kadar ürünün Çin dışına çıkıp çıkmayacağı henüz bilinmese de, internet üzerinden çeşitli alışveriş siteleri şimdiden Mi Note 2 ve Mi Mix'in 'global' sürümleri için ön sipariş almaya başladılar.
 
Çin'de 515 dolar fiyat etiketiyle satılan Mi Note 2'de 6 GB RAM, Snapdragon 821 işlemci, 128 GB hafıza alanı ve global LTE bulunuyor. Mi Mix ise 4 GB RAM - 128 GB hafıza ve 6 GB RAM - 256 GB hafıza seçenekleriyle satılacak. İnternet üzerinden yeni Xiaomi telefonlarını alanların ürün teslimatları ise 15 Aralık tarihinde başlıyor.
 
shiftdelete.net
36459
Bu haberler ilginizi çekebilir