Xiaomi Mi MIX 2, Ekranı İle Adından Söz Ettirecek!

Xiaomi Mi MIX 2 ekran tasarımı oldukça etkileyici görünüyor. Gelen bilgilere göre Mi MIX 2, çok yüksek ekran gövde oranı ile karşımıza çıkacak!
05 Mart 2017 12:06
Xiaomi Mi MIX 2, Ekranı İle Adından Söz Ettirecek!
Xiaomi Mi MIX, harika tasarımıyla 2006 yılındaki tanıtımından bu yana, Teknoloji meraklılarını kendisine hayran bırakmayı başardı. Çerçevesiz tasarıma sahip akıllı telefonun yeni modeli olarak beklenilen Xiaomi Mi MIX 2 ise çıtayı daha da yükseltecek gibi gözüküyor.
 
 
Xiaomi mi MIX 2, yüzde 93’lük ekran gövde oranı sunabilir!
 
Akıllı telefon üreticilerinin ekran gövde oranını arttırma konusundaki çalışmaları devam ederken, iddialara göre Xiaomi bu konuyu sonraki seviyeye taşıyabilir. Mi MIX modelinde yüzde 91.3’lük ekran gövde oranı duyurulmuş olsa da bu oran yüzde 84.16 olarak karşımıza çıkmıştı. Yine de bu oran rakiplerin oldukça ötesindeydi.
 
 
Xiaomi Mi MIX 2 modelinde ise, ekranın yüzde 93’lük bir alana sahip olacağı ifade ediliyor. Öte yandan ilk modeldeki durumun ikinci nesilde de yaşanma ihtimali olabilir. Ekran gövde oranı için Galaxy S8’de Infinity Display kullanacak olması, LG G6’in ise tuşsuz ön yüzey sunması şirketlerin bu tasarım unsuruna verdiği önemi gözler önüne seriyor.
 
 
Mi MIX 2 hakkındaki bir diğer iddia ise, modelde seramik gövdeli bir seçenek de sunulabilecek olması. Akıllı telefonun gelişi içinse bu yılın sonlarına işaret ediliyor.
 
 
shiftdelete
598724
Bu haberler ilginizi çekebilir