Xiaomi Mi Max 2'nin Yeni Görüntüsü Ortaya Çıktı!

Xiaomi Mi Max 2'nin yeni görüntüsü ve özellikleri ortaya çıktı. Çok güçlü bir batarya gelecek olan Mi Max 2'nin özellikleri ve yeni görüntüleri haberimizde.
18 Nisan 2017 12:53
Xiaomi Mi Max 2nin Yeni Görüntüsü Ortaya Çıktı!
Yakın zamanda Weibo'ya yüklenen ve @Ubuntu Team tarafından sızdırılan bazı yeni görüntülere göre, yaklaşmakta olan Xiaomi Mi Max 2 modelinin bazı yeni özelliklerinin yanında yeniden tasarlanmış bir arka yüzü olacak.
 
İlk görüntüye göre, LED flaş artık arka kameradan önce geliyor ve arkanın tamamı, cihazın sert kullanım ve ağır kullanımda daha esnek olmasını sağlayacak metal malzemeden oluşuyor. Diğer görüntüde telefonun üst ve alt taraflarında, 3.5 mm'lik ses çıkışı, ikincil bir mikrofon ve en üstte bir IR blaster'ı açıkça görebilirsiniz.
 
 
Yeni Mi Max 2, eski mikro USB bağlantı noktasının yerini alacak bir USB Type-C portuna ev sahipliği yapacak ve görebildiğimiz kadarıyla gerçekten ince bir profile sahip olacak.
 
En yeni söylentilere göre, Mi Max’ın halefi maalesef yeni tanıtılacak olan Snapdragon 660 yonga setini kullanmayacak, bunun yerine Snapdragon 625 yonga setinin ardından gelen ve önceki modele göre %10'luk bir artış sağlayan yeni nesil işlemci  Snapdragon 626 ile donatılmış olacak. Aynı zamanda, Snapdragon 625'in özelliklerini güç ve pil ömrü avantajları açısından korurken çift kamera desteğine de sahip.
 
 
Aynı söylentiler, şirketin yeni Max 2'nin 12MP Sony IMX378 sensör ve ön kısmında 5MPselfie kamera paketini kullanacağı konusunda ısrar ediyor. İlk modelin sahip olduğu 1080p çözünürlük ile aynı 6.44 inç ekrana sahip olacak ancak, yeni Android 7.1.1 Nougat ve MIUI 8 arayüzünün yanı sıra, 5000 mAh pil ile çalışacak.
 
 
teknolojioku
244062
Bu haberler ilginizi çekebilir