Xiaomi Mi Band 2'den Yeni Bilgiler

Xiaomi firmasının beğeni toplayan akıllı bilekliği Mi Band 2 hakkında sızıntılar gelmeye devam ediyor. Mi Band 2'de dokunmatik ekran bekleyenlere kötü haber...
23 Haziran 2015 11:47
Xiaomi Mi Band 2den Yeni Bilgiler
Xiaomi, akıllı bileklik Mi Band ile agresif bir fiyat politikası izlemiş ve bu sayede büyük kitlelere hitap etmeyi başarmıştı. 1 ayı geçen şarj süresi sunan Mi Band, kullanıcılara adım sayar, uyku takibi, erken alarm ve titreşim ile telefona gelen bildirimleri titreşim yoluyla uyarma gibi özelliklere sahipti.
 
14 dolar fiyata sahip olan Mi Band'in yeni modeli hakkında geçtiğimiz gün ilginç bir iddia ortaya atılmıştı. Mi Band 2 ismindeki bu modelin dokunmatik ekrana sahip olacağı söylenmiş ve bir de görsel yayınlanmıştı. Mi Band 2 olduğu söylenen görselde; saat, aktivite ve bildirim gibi göstergeler için bir ekran bulunuyordu.
 
 
İddialar Yalanlandı!
 
Huami CEO'su Huang Wang bugün bu iddialara cevap verdi. H. Wang, geçtiğimiz günlerde sızan görsellerin Mi Band 2 modeline ait olmadığını dile getirdi. Huami firmasının Mi Band 2'nin üretiminde rol üstleneceğini dile getiren CEO, yeni model hakkında bilgi vermekten çekindi. Bakalım Xiaomi, Mi Band ile yakaladığı başarıyı yeni modeli ile sürdürebilecek mi?
shiftdelete
947374
Bu haberler ilginizi çekebilir