Xiaomi Mi 6'nın Yeni Görüntüsü Sızdı!

Xiaomi'nin yeni amiral gemisi Mi 6'nın yeni görüntüsü sızdı. Görüntüden anlaşıldığına göre Xiaomi mi 6 arkada çift kamera ile gelecek!
17 Nisan 2017 09:55
Xiaomi Mi 6nın Yeni Görüntüsü Sızdı!
Xiaomi'nin yeni amiral gemisi Mi 6 için internette dolaşan dedikodulara dur demek imkansız hale geldi. Son günlerde yaşanan diğer sızıntıların dışında bugün de cihazın arka kapağına ait olduğu iddia edilen bir görsel ortaya çıktı.
 
Xiaomi Mi 6'nın görseli gerçek mi?
 
Öncelikle bu görselin gerçekten Xiaomi Mi 6'ya ait olup olmadığının resmi bir ağızdan doğrulanmadığını belirterek işe başlayalım ve ardından devam edelim.
 
Snapdragon 835 işlemci ve 6 GB bellek ile birlikte satışa sunulacak olan Xiaomi'nin yeni canavarı Mi 6'nın Adreno 540 GPU'ya sahip olacağı da söylentiler arasında. Aynı şekilde arka tarafında çift kameranın yer alacağı da belirtiliyor.
 
 
Bugün ortaya çıkan görsel ise bu söylediklerimizi doğrular nitelikte. Çünkü görselin Xiaomi Mi 6'nın arka bölümüne ait olduğu iddia ediliyor ve gerçekten de çift kamera düzeneğinin yer aldığını görebiliyoruz. Görseldeki yansımadan da cihazın seramik bir materyalden üretildiğini kanıtlıyor.
 
Son olarak Xiaomi Mi 6'nın 19 Nisan tarihinde resmi olarak tanıtılacağını ve bu yüzden yukarıdaki görselin gerçek olup olmadığını anlayabilmemiz için birkaç güne ihtiyacımız olduğunu da belirtelim.
 
 
 
 
shiftdelete
204312
Bu haberler ilginizi çekebilir