Xiaomi Mi 6'dan Yeni Haberler Var!

Xiaomi'nin yeni amiral gemisi Mi 6 hakkında yeni haberler gelmeye devam ediyor. Peki Mi 6 hangi özelliklerle gelecek!
26 Ocak 2017 13:40
Xiaomi Mi 6dan Yeni Haberler Var!
Akıllı telefon pazarının en çok merak edilen modellerinden birisi haline gelen Xiaomi Mi 6 hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor.
 
Geçtiğimiz günlerde Xiaomi'ye yakın kaynakların, Mi 6 modelinin Helio X30 ve Snapdragon 835 ile çalışan toplamda 3 farklı model ile kullanıcıların karşısına çıkacağını açıkladığını sizlere duyurmuştuk.
 
 
Çinli kaynaklardan elde edilen bilgilere göre, Xiaomi Mi 6 ile birlikte kullanıcılara sunulacak olan farklı seçenekler, sadece donanım ile sınırlı kalmayacak.
 
Mi Mix benzeri bir Xiaomi Mi 6 modeli geliyor!
 
Xiaomi Mi 6'nın en pahalı olan Premier modelinin, kavisli ekranın yanı sıra 6 GB RAM ve 256 GB dahili depolama alanı ile birlikte piyasaya çıkacağını daha önce sizlere duyurmuştuk.
 
 
Çinli kaynaklar, Xiaomi'nin bu modelde kullanıcılara depolama konusunda esneklik sunacağını ve seramik bir gövde ile kullanıcıların karşısına çıkacağını belirtiyor.
 
Yani, Mi Mix modeli ile benzer bir tasarıma sahip olan Xiaomi Mi 6 veryasyonu, 128 GB ve 256 GB depolama kapasitesi seçenekleri ile sunulacak.
 
Telefonun piyasaya çıkış tarihi bilinmezliğini korurken, fiyatlandırma konusunda en uygun modelin 290 dolar, en pahalı modelin ise 435 dolar fiyat etiketine sahip olması bekleniyor.
 
shiftdelete
765981
Bu haberler ilginizi çekebilir