Xiaomi Mi 6 Teknik Özellikleri Ortaya Çıktı!

Xiaomi'nin amiral gemisi Xiaomi Mi 6'nın özellikleri çekilen bir fotoğrafla ortaya çıktı. İşte Xiaomi Mi 6'nın özellikleri...
18 Mart 2017 20:10
Xiaomi Mi 6 Teknik Özellikleri Ortaya Çıktı!
Özellikle uygun fiyatlı güçlü amiral gemileriyle uzun zamandır Çin akıllı telefon pazarının bir numaralı üreticisi olan Xiaomi’nin, bugün yeni amiral gemisi Mi 6’ya ait olduğu iddia edilen ve cihazın teknik özelliklerini içeren bir görsel sızdırıldı.
 
Xiaomi Mi 6 özellikleri sızdırıldı!
 
Çin’in Facebook’u olarak nitelendirilen Weibo’da paylaşılan ve Xiaomi Mi 6’ya ait olduğu iddia edilen bir görsel, cihazın muhtemel özellikleri hakkında birçok ayrıntı barındırıyor.
 
 
Görselden anlaşıldığı üzere Xiaomi’nin yeni amiral gemisi Mi 6’da 2,7 GHz hızında çalışan bir işlemci mevcut. Dolayısıyla kullanılan işlemcinin overclock edilmiş bir Snapdragon 821 veya çok düşük te olsa Helio X30 olma ihtimali var.
 
Ayrıca görselde Xiaomi Mi 6 ile ilgili göze çarpan bir diğer ayrıntı ise, 6 GB RAM ve 256 GB ROM ( Dahili Depolama ) kombinasyonu. Her ne kadar günümüzde 3 GB RAM bile akıllı telefonlar için yeterli geliyor olsa da, anlaşılan o ki Xiaomi’de Çin’deki üreticiler arası RAM yarışına dahil olmuş.
 
 
shiftdelete
976338
Bu haberler ilginizi çekebilir