Xiaomi Mi 6 Çift Kamera İle Mi Gelecek?

Xiaomi'nin yeni amiral gemisi Mi 6'nın tanıtımına sayılı günler kala yeni amiral gemisi hakkında bilgiler gelmeye devam ediyor. Yeni iddialar ise Mi 6'nın çift kameralı olacağı yönünde. İşte ayrıntılar...
16 Nisan 2017 16:28
Xiaomi Mi 6 Çift Kamera İle Mi Gelecek?
Xiaomi Mi 6 hakkında yeni detaylar gün yüzüne çıkmaya devam ediliyor. Bugün ortaya çıkan tanıtım videosu ile birlikte, Xiaomi Mi 6'da çift kameranın bulanacağı tekrardan öne sürülmüş oldu.
 
Xiaomi Mi 6'da çift kamera olacak mı?
 
4 ve 6 GB RAM'li modelleri karşımıza çıkacağı onaylanan Xiaomi Mi 6 ile ilgili tanıtımına yakın zamanda, yeni iddialar ortaya atıldı.
 
Birçok sızıntı haberi ile gündem konusu olan Xiaomi Mi 6'nın özellikleri şekillenmeye devam ediliyor. 19 Nisan'da tanıtılacak olan iddialı amiral gemisinin, çift kameraya sahip olacağı yeniden konuşulmaya başlandı.
 
Şöyle bir baktığımız da ise yetkililer 19 Nisan'da gün yüzüne çıkartacağı Xiaomi Mİ 6'nın kullanıcılarının önüne kesin olarak çift kamera ile çıkması bekleniyor. 
 
 
Diğer gelen raporlara göz attığımızda ise, yeni amiral gemisinde home tuşu ekranın altına gömülerek sanal hale getirilecek. Toz ve suya karşı dirençli olarak kullanıcılara sunulacak olan Xiaomi Mi 6, IP68 sertifikasına da sahip olacak. 
 
Cihazın alt kısmındaki 3.5 mm'lik kulaklık girişini kaldıracak olan yetkililer, bunun yerine USB Type C portunu yerleştirecek.
 
6 GB RAM'i ve Snapdrogon 835 işlemcisi ile bütün gözleri üzerine toplayan Xiaomi Mi 6'nın tanıtılması kullanıcılar tarafından dört gözle bekleniyor. Bugün ise yetkililer tarafından paylaşılan video ile birlikte, Xiaomi Mi 6'nın  4 ve 6 GB'lık versiyonları ile çıkacağı resmi olarak onaylandı.
 
 
 
 
 
shiftdelete
42519
Bu haberler ilginizi çekebilir