Xiaomi Mi 6 CE Bugün Piyasaya Geliyor!

Xiaomi'nin yeni telefonu olan ve hakkın da pek haber yapılmayan telefonu Xiaomi Mi 6 Ceramic Edition bugün piyasaya sunuluyor. İşte Xiaomi Mi 6 CE'nin fiyatı ve detayları...
23 Mayıs 2017 11:22
Xiaomi Mi 6 CE Bugün Piyasaya Geliyor!
Xiaomi'nin yeni amiral gemisi katili Mi 6 bir süredir satışta fakat duyurulan bir diğer sürümü, yani Xiaomi Mi 6 Ceramic Edition hakkında ne yazık ki herhangi bir bilgi alamıyorduk. Bu durum bugün değişti ve Xiaomi Mi 6 CE'nin bugünden itibaren yine Çin üzerinde satışa sunulacağı açıklandı.
 
 
Xiaomi Mi 6 Ceramic Edition'ın fiyatı ne kadar?
 
Xiaomi'nin Çin'de hizmet veren internet mağazasında satışa sunulacağı açıklanan Xiaomi Mi 6 CE'nin yaklaşık 435 Dolar'lık fiyat etiketi bulunacak. Peki bu fiyatı ödediğinizde nelere sahip olacaksınız?
 
 
Öncelikle akıllı telefonunuzun arkası seramik malzemeden üretilmiş olacak ve daha da ilginci arka yüzde bulunan çift kameranın etrafındaki çerçeve de 18 karatlık altın olarak satışa sunulacak.
 
Bu iki farklılığın dışında ise aldığınız akıllı telefon Xiaomi Mi 6'nın tamamen aynısı. 5.15 inç'lik 1080p ekranı, arka yüzde çift 12 MP'lik, ön tarafta 8 MP'lik kameraları ve Snapdragon 835 işlemci ile birlikte 6 GB bellek ile akıllı telefon satışa sunuluyor.
 
 
 
shiftdelete
257440
Bu haberler ilginizi çekebilir