• Anasayfa
  • Yazılım
  • Windows RT 8.1 geçici bir süre Windows mağazasından kaldırıldı

Windows RT 8.1 geçici bir süre Windows mağazasından kaldırıldı

17 Ekim tarihi itibariyle Windows mağazası üzerinden kullanıcıların beğenisine sunulan ve büyük bir ilgi ile karşılaşan Windows RT 8.1 güncellemesi, ortaya çıkan bir sorun nedeniyle geçici olarak mağazadan kaldırıldı.
22 Ekim 2013 00:55
Windows RT 8.1 geçici bir süre Windows mağazasından kaldırıldı
Dünden bu yana güncellemeye erişemeyen kullanıcılar resmi destek forumlarına konu ile ilgili şikayetlerini göndermeye başlayınca işin aslı ortaya çıktı. Buna göre bazı kullanıcıların Windows RT sürümünden Windows RT 8.1 sürümüne geçiş esnasında başlatma problemi yaşadıklarını rapor etmesi, güncellemenin kaldırılmasına neden oldu. 
 
Bazı uzmanlar kısıtlı bir sisteme sahip Windows RT sürümünün güncelleme esnasında problemler yaşamasını hayal kırıklığı olarak niteliyor. Windows RT 8.1 güncellemesinin tekrar ne zaman indirmeye sunulacağı şimdilik belirsiz. 
donanimhaber
Etiketler : Microsoft , Windows 8 , Windows RT
203709
Bu haberler ilginizi çekebilir
En Çok Okunan Haberler
  • OnePlus 3e Yeni Güncelleme!OnePlus 3'e Yeni Güncelleme!
    OnePlus, iki telefonu OnePlus 3 ve OnePlus 3T için batarya iyileştirmesi sağlayan yeni bir güncelleme yayınlandı. Güncelleme dağıtılmaya başlandı…
  • Galaxy Note 8e Bir Yeni Renk Daha!Galaxy Note 8'e Bir Yeni Renk Daha!
    Samsung, bugün New York'ta düzenleyeceği etkinlik kapsamında yeni amiral gemisi Galxy Note 8'i tanıtacak. Tanıtıma saatler kala Galaxy Note 8'in yeni…
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama