Windows Phone'larda Hediye Kartı

Microsoft, Windows Phone'da hediye kartı uygulamasını başlattı. Digital Gift Card adlı uygulama ile hediye kartları tasarlayıp gönderebiliyoruz.
09 Aralık 2014 12:10
Windows Phonelarda Hediye Kartı
Hem kendi platformuna hem rakip platformlara uygulamalar geliştiren Microsoft, Windows Phone için yeni bir uygulama yayınladı. Digital Gift Card olarak adlandırılan uygulama Windows ve Xbox Store temelli hediye kartları tasarlamaya ve paylaşmaya olanak sağlıyor. 
 
 
Kendi kartını kendin oluştur
 
Windows Phone ve Xbox mağazalarından hediyeler satın alarak sevdiklerinize hediye etme özelliği sunan Dijital Gift Card uygulamasında, hazırladığınız kartları kişiselleştirme, not ekleme, belirli bir tarihe atama gibi birçok seçenek sunuluyor. Böylece, kartları kişiye ve güne özel olarak tasarlayabildiğiniz gibi, özel günleri unutma ihtimalini de ortadan kaldırıyorsunuz.
 
 
Farklı kategoriler, farklı hediyeler
 
Uygulama, oyun, müzik, film ve TV şovları hediye edilebilen kartlarda doğum gününden yeniyıla birçok özel gün için seçim kategorileri de yer alıyor. Ayrıca, uygulamada hediye geçmişini takip edip ve yönetmek de mümkün.Ücretsiz olarak sunulan Microsoft Gift Card uygulamasını buradan indirebilirsiniz.
shiftdelete
Etiketler : Microsoft , Windows , Windows Phone , Xbox
157217
Bu haberler ilginizi çekebilir