Windows Phone'lara neler oluyor?

Microsoft'tan, Windows Phone sahiplerini heyecanlandıracak ve meraklandıracak bir haber daha! Bakalım Windows Phone kullanıcılarını ne gibi yenilikler bekliyor?
02 Temmuz 2014 15:14
Windows Phonelara neler oluyor?

Microsoft'tan Windows Phone'luları heyecanlardıracak yeni bir haber var. Firmanın yazılım geliştirme takımının önde gelen yöneticilerinden Jerry Berg, LockerGnoma'da yaptığı açıklamada "inanılmaz bir şeyin" yolda olduğunu söyledi.

 

Berg, Microsoft'un sürprizini şu cümlelerle anlattı: "Sadece bekleyin. Şu an size bir tarih veremiyorum. Ne olduğunu da söyleyemem. Ama Windows Phone'da yakında bir şeyler olacak ve bu, bütün rakipleri üzecek." Berg, sözlerini şöyle tamamladı: "bekleyin, müthiş olacak."

 

Microsoft, kendi geliştirdiği 3 boyutlu, "dokunmatiksiz" teknolojisini bir süre önce bir akıllı telefon üzerinde göstermişti. Berg'in bahsettiği sürpriz, bu teknolojiyle ilgili olabilir. Windows Phone 8.1'in giriş ekranında klasörler oluşturma işleviyle geleceği biliniyor. Umuyoruz ki Berg, "müthiş yenilik" olarak bundan değil, daha şaşırtıcı bir şeyden bahsediyordur.

chip
Etiketler : Microsoft , Windows Phone
320643
Bu haberler ilginizi çekebilir