Windows 9'a Süper Özellik

30 Eylül'de tanıtılması beklenen Windows 9'a süper özellik ! Bu yeni Windows 9 özelliği, sabit diskiyle sorun yaşayanların kurtuluşu olabilir...
18 Eylül 2014 18:01
Windows 9a Süper Özellik
Windows 9 şüphesiz büyük bir kullanıcı kitesi tarafından bekleniyor. Özellikle Windows 7'nin ardından 8'e burun kıvıranların merak ettiği yeni işletim sistemi, düzenli olarak yayınladığı kısa videolarla son kullanıcıların merakını zirvede tutmayı başarıyordu.
 
Bahsi geçen yeniliklerden birisi olan Storage Sense ise sonunda kendisini gösterdi. Yayınlanan görseller sayesinde artık bu yeni özelliği daha yakından inceleyebiliyoruz. Esasen bu yeniliğin getirileri tahmin ediliyordu ve tıpkı hesaplandığı gibi, birçok sabit diski tek bir noktadan yönetmemize ön ayak olacağı resmen gözler önüne serildi.
 
Storage Sense'in en dikkat çeken özelliği, varsayılan bir sürücü aracılığı ile çıkarılabilir bir diske kayıt yapabilmeye olanak sunması. Bu yeniliğin en büyük avantajıysa, düşük sabit disk alanına sahip olan Windows 8 cihazlarda, direkt olarak SD karda kayıt yapmamıza imkan sunması. Bir noktada çok basit bir yenilik gibi görülebilecek Storage Sense, 200 dolar altı tabletlerin kullanacağı şüphesiz en önemli özelliklerden birisi olacak. Ayrıca depolama konusunda USB, SD kart, OneDrive ve niceleri ile esnek bir kullanım sunan Microsoft ürünleri için, Storage Sense'in yaratacağı platformlar arası yönetim özelliği de büyük rahatlık sağlayacağa benziyor.   
hurriyet
Etiketler : Microsoft , Windows 9 , Yazılım
766283
Bu haberler ilginizi çekebilir
 • Huawei nin Yeni İşletim Sistemi Ne Zaman Geliyor.

  Huawei' nin Yeni İşletim Sistemi Ne Zaman Geliyor.

  Huawei, MWC 2017'de akıllı telefonların yanı sıra yeni işletim sistemi EMUI 5.1'i de tanıtmaya hazırlanıyor. İşte Huawei EMUI 5.1 hakkında daha fazlası...
 • WhatsApp Yeni Güncellemesi!

  WhatsApp Yeni Güncellemesi!

  Whatsapp'a yeni bir güncelleme geldi. Whatsapp'ın yeni güncellemesi Status bugünden itibaren aktif olacak.
 • iOS 10.3 Beta 3 Güncellemesi Yayınlandı!

  iOS 10.3 Beta 3 Güncellemesi Yayınlandı!

  Apple, geliştiriciler için iOS 10.3 Beta 3 güncellemesini yayınladı. Bu güncelleme acaba ne gibi yenlikler sunuyor. Detaylar haberimizde...
 • Tindera Yeni Bir Özellik Geliyor!

  Tinder'a Yeni Bir Özellik Geliyor!

  Dünyanın en popüler çöpçatanlık uygulaması olarak kabul edilen Tinder, çok yakında kısa video paylaşımları yapılabilecek şekilde güncellenebilir.
 • VSCO X Uygulaması Hizmete Sunuldu!

  VSCO X Uygulaması Hizmete Sunuldu!

  iOS ve Android platformunda yer alan başarılı fotoğraf düzenleme uygulaması VSCO'nin yeni hizmeti olan VSCO X'i kullanıma sunuldu.
 • OneDrive Güncellemesi!

  OneDrive Güncellemesi!

  OneDrive uygulamasını güncelledi. Güncelleme birçok yeniliği de beraberinde getirdi. Buyurun birlikte detaylarını inceleyelim.
 • Windows 10 Cloudtan Kötü Haber!

  Windows 10 Cloud'tan Kötü Haber!

  Microsoft'un yeni işletim sistemi Windows 10 Cloud henüz tamamlanmadı. Fakat Longhorn isimli Twitter kullanıcısı Windows 10 Cloud'u hacklediğini duyurdu.
 • Windows 10da Açık!

  Windows 10'da Açık!

  Microsoft'un işletim sistemi Windows 10'da 0 gün açığı keşfedildi. Peki Hacker'lar Windows 10'unu kolayca hackleyebilir mi?
En Çok Okunan Haberler
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama