Windows 9 ücretsiz mi olacak?

Windows 9, şu an için Microsoft’un işletim sistemi dünyasında ki en önemli projesi durumunda. 2015 yılının başlarında PC, tablet ve akıllı telefonlar için hizmete sunulması beklenen Windows 9′dan ilginç bir haber geldi. Windows 9 ücretsiz mi olacak?
05 Ağustos 2014 16:38
Windows 9 ücretsiz mi olacak?

Amerikan kaynaklı bir internet sitesinin haberine göre Windows 9, ilk etapta belli bir süre için Windows XP, Windows Vista ve Windows 7 kullanıcıları için ücretsiz olabilir. Bu işletim sisteminden birisini kullananların ücretsiz bir güncellemeyle Windows 9′a geçebileceklerini iddia eden sitenin haberinde bu durumun sebebi olarak ise, Windows 8′in ilk etapta istenilen rakamların çok uzağında kalmış olmasını gösteriyor. Ancak bu ücretsiz geçisin bir deneme süresi kadar mı olacağı süresiz bir güncellemeyle mi geleceği konusuna net bir cevap verilmemiş.

technolabs
26200
Bu haberler ilginizi çekebilir
En Çok Okunan Haberler
 • Galaxy S8 Plusın Ekran Ücreti!Galaxy S8 Plus'ın Ekran Ücreti!
  Galaxy S8 Plus'ın ekranı kırıldığı zaman değiştirmenin de bir maliyeti olacak. İşte Galaxy S8 Plus'ın ekran değişim ücreti.
 • Whatsapp Güncellemesi Türkiyede!Whatsapp Güncellemesi Türkiye'de!
  Sosyal medya platformun en popüler mesajlaşma uygulaması olan Whatsapp'ın güncellemesi Türkiye'de yayınlandı. Yeni güncelleme ile artık Siri,…
 • Xiaomi Mi 6 Çıktığı Anda Tükendi!Xiaomi Mi 6 Çıktığı Anda Tükendi!
  Xiaomi Mi 6, Çin'de satışa çıktı. Xiaom'nin yeni amiral gemisi Mi 6, satışa çıktığı anda saniyeler içinde tükendi!
 • iPhone 8in Kalıbı Ortaya Çıktı!iPhone 8'in Kalıbı Ortaya Çıktı!
  Apple’ın yeni amiral gemisi iPhone 8 hakkında sızıntılar durmak bilmiyor. Bugün iPhone 8'in kasa kalıbı olduğu iddia edilen yeni bir görüntü ortaya…
 • Beyaz iPhone 8 Konseti Ortaya Çıktı!Beyaz iPhone 8 Konseti Ortaya Çıktı!
  Apple'ın yeni amiral gemisi iPhone 8 ile ilgili yeni konsept videosu yayınlandı. Konsept videosunda beyaz iPhone, oldukça güzel görünüyor.
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama