Windows 10'unu Ücretsiz Yükseltebilirsiniz!

Windows 10 için ücretsiz yükseltme programı Temmuz ayında bitmişti. Ancak hala Windows 10'u ücretsiz temin edebilirsiniz.
30 Aralık 2016 20:55
Windows 10unu Ücretsiz Yükseltebilirsiniz!
Microsoft, Windows 7 ve Windows 8.x kulanıcıları için ücretsiz windows 10 yükseltme programını bir süre önce sonlandırmıştı. Bu süre içinde işletim sistemi yükseltmesini yapamayanlar için güzel bir haberimiz var!
 
Windows 10 ücretsiz yükseltme nasıl yapılır?
 
Windows 10 ücretsiz işletim sistemi yükseltmesi için genel dağıtım süresi geçtiğimiz dönemlerde sonlandırılmıştı. Bu süreçten sonra ise Windows 10 yükseltmeleri ücretli hale getirildi. Ancak haberimize konu olan gelişme ile Windows 10 yükseltmenizi bir süre daha ücretsiz olarak yapabilirsiniz.
 
 
Microsoft'un assistive technologies adı verilen programa dahil olan kullanıcılar için bu link üzerinden erişebilirsiniz. Assistive technologies programı ise Windows 10'a katkı veren kullanıcılar programıdır ancak bu noktada ilginç bir detay var. Microsoft'un programa iştirak konusunda herhangi bir takip süreci yok. Yapmanız gereken tek şey, ilgili link üzerinden yükseltme programını indirip çalıştırmak ve sonrasında ise Windows 7 veya Windows 8.x lisans anahtarını kurulum sırasında kullanmak!
 
shiftdelete
303583
Bu haberler ilginizi çekebilir