Windows 10'un Mobil Görünümü Sızdı!

Windows Phone’un da yerini alacağı söylenen Windows 10, ilk defa Çin’de görüntülendi. İşte Windows 10'un mobil görünümü...
20 Ocak 2015 16:01
Windows 10un Mobil Görünümü Sızdı!
Windows Phone kullanıcıları, Microsoft’un mobil işletim sistemine gönülden bağlılar. iOS’un 4’te biri kadar bile uygulama sayısına erişemeyen Windows Phone, Android’in ise yanına bile yaklaşamıyor. Uygulama mağazasının tenhalığına çare olarak Android uygulamalarına uyumluluk sunmaya hazırlanan Microsoft, bu fonksiyonu yürürlüğe koymak için Windows 10’un hazırlanmasını bekliyor.
 
Windows 10 işletim sisteminin PC ve mobil platformlarını bir potada eriteceği söylense de, bugüne dek gerçekleşen sızdırmalarda mobil bölümüne dair hiçbir detaya yer verilmiyordu. Çin’in ünlü sosyal ağı Weibo üzerinde sızdırılan üç görsel, 2015 yılında yayımlanması planlanan yeni nesil işletim sisteminin akıllı telefonlarda nasıl göründüğünü ortaya koyuyor.
 
 
Windows Phone 8.1’in arayüzünden çok fazla uzaklaşmamasıyla dikkat çeken Windows 10’un önümüzdeki aylarda açıklığa kavuşmasını umuyoruz.
technolabs
678152
Bu haberler ilginizi çekebilir
 • LG G6nın Kamera Detayları!

  LG G6'nın Kamera Detayları!

  Mobil Dünya Kongresi 2017'de tanıtılacak olan LG'nin yeni amiral gemisi G6'nın kamerası ile ilgili detaylar çok bilinmiyordu. G6 kamerasının detaylarına birlikte bakalım.
 • Huawei P10nun Reklam Filmi!

  Huawei P10'nun Reklam Filmi!

  MWC 2017'ye sayılı günler kala firmalar ürünlerinin reklamlarını yapmaya başladı. Huawe P10'un da reklamı yayınlandı. İşte kısa reklam filmi!
 • Telefon Ekranları Artık Daha Güçlü!

  Telefon Ekranları Artık Daha Güçlü!

  Bir çoğumuz akıllı telefonlarımızın ekranın çizilmesinden ya da kırılmasından korkuyoruzdur. ProtectPax sıvı cam teknolojisi sayesinde, artık telefonlarınız daha sağlam.
 • İşte Nokia 8 Fiyatı ve Özellikleri!

  İşte Nokia 8 Fiyatı ve Özellikleri!

  Akıllı telefon pazarına dönüş yapan Nokia'nın, yeni telefonu olan Nokia 8 hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. İşte Nokia'nın özellikleri ve fiyatı!
 • iPhonenun Yüz Tanıma Teknolojisi!

  iPhone'nun Yüz Tanıma Teknolojisi!

  Apple Eylül ayında tanıtacağı yeni amiral gemisi iPhone'nun, yüz tanıma teknolojisiyle geleceği iddia edilmişti. iPhone'nun yeni modeli ile ilgili yeni bilgiler de gelmeye devam ediyor. Detaylar haberimizde!
 • iPhonenun Bu Özelliğini Biliyor Muydunuz?

  iPhone’nun Bu Özelliğini Biliyor Muydunuz?

  iPhone kamerasının her zaman istediğiniz yerden başlamasını ister misiniz? Örneğin kamerayı açtığınızda hep video modunda ya da kare modunda çalışmasını ister misiniz? İsterseniz işte yanıtı!
 • iPhone 10. Yıla Özel iPhone İsmi Ne Olacak?

  iPhone 10. Yıla Özel iPhone İsmi Ne Olacak?

  Apple, yeni amiral gemisini bu yıl tanıtmaya hazırlanıyor. Yeni iPhone'un ismi ile ilgili de bir çok iddia ortaya atıldı. Peki iPhone'un 10. yıl ismi ne olacak?
 • iPhone Rehberiniz Silinirse Yapmanız Gerekenler!

  iPhone Rehberiniz Silinirse Yapmanız Gerekenler!

  iPhone'unuzda yedekleme işlemi yapmadınız ve telefondaki rehberiniz silindi! Peki iPhone rehberi silinirse ne Yapılır?
En Çok Okunan Haberler
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama