Windows 10'a Özel Mozilla Firefox

Windows 10 için özel olarak tasarlanmış Mozilla Firefox geliyor! Tüm detaylar ve görseller haberimizde...
13 Temmuz 2015 14:46
Windows 10a Özel Mozilla Firefox
Şu an en fazla tercih edilen ve çoğu kişiye göre en iyi web tarayıcısı konumunda olan Google Chrome, bazen can sıkıcı bir hale gelebiliyor. Özellikle bilgisayarın RAM'iyle olan samimi ilişkisi, Chrome'a çekinerek yaklaşmamızı sağlıyor. Bu durumda da devreye, Chrome'dan aşağı kalır yanı olmayan, diğer web tarayıcıları geliyor.
 
Bunlar içinde en iyilerinden biri şüphesiz Mozilla Firefox. Bir dönem, Explorer kullanma gibi bir hataya düşen kullanıcıların kurtuluşu olan Mozilla, son dönemlere doğru biraz arka planda kalmıştı. Chrome'un yaptığı atak bu durumun temel sebeplerinden biri. Ancak bizim tilki, iddialı bir şekilde geri gelmeye kararlı.
 
 
 
 
Microsoft'un hali hazırda yenilenmiş web tarayıcısı Edge ile sunacağı Windows 10, bir de yenilenmiş Mozilla'ya ev sahipliği yapacak. Windows 10'un gümbür gümbür gelişini fırsata dönüştürmek isteyen Mozilla, tasarımını tamamen Windows 10'a özel olacak şekilde yenilemiş durumda.
 
Yine tema desteğine sahip olacak Mozilla Firefox, arama çubuğunu geliştirmiş durumda. Ayrıca Windows 10 ile oldukça uyumlu bir şekilde çalışıyor. Tıpkı Microsoft Edge'de olacağı gibi gri renk fonuna sahip olacak Mozilla, Windows 10 yazı fontu ve diğer Windows 10 tasarım detayları ile güncellenecek.
webtekno
236157
Bu haberler ilginizi çekebilir
En Çok Okunan Haberler
 • USB 3.2 Duyuruldu!USB 3.2 Duyuruldu!
  Ultra hızlı USB 3.2, duyuruldu. USB 3.1'den 2 kat daha hızlı olacak olan USB 3.2 ile USB standardı sağlanacak.
 • Lenovo K7 Sızdı!Lenovo K7 Sızdı!
  Lenovo'nun yeni akıllı telefonu sızdı. Yeni gelen bilgilere göre Lenovo K7 Note yakın bir zamanda çıkaracak! İşte haberin ayrıntıları...
 • Google Chrome 60 Yayınlandı!Google Chrome 60 Yayınlandı!
  Google, Chrome'un yeni sürümü olan Chrome 60'yı yayınladı. Uzun sürdedir beklenen Touch Bar desteği ile geldi.
 • MIUI 9, Resmi Olarak Tanıtıldı!MIUI 9, Resmi Olarak Tanıtıldı!
  Xiaomi, MIUI 9'u sonunda resmi olarak tanıttı. İşte yenilikler ile gelen MIUI 9'un tüm ayrıntıları...
 • Meizu Pro 7 Plusda Sızdı!Meizu Pro 7 Plus'da Sızdı!
  Dün Meizu Pro 7'nin özelliklerini gösteren bir görsel sızmıştı. Bugün ise Meizu Pro 7 Plus'ın özelliklerini gösteren bir görüntü ortaya…
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama