Windows 10 Store'da Müzik Bölümü

Microsoft, Windows 10 ile birlikte yenilediği uygulama mağazasında artık müzik bölümü de yer alıyor. Tüm detaylar haberimizde...
05 Haziran 2015 14:34
Windows 10 Storeda Müzik Bölümü
Yeni işletim sistemi Windows 10 ile birlikte uygulama mağazasını da yeniden tasarlayan Microsoft, mağazadaki müzik bölümünü aktif hale getirdi. Daha önce Xbox Music servisi ile online müzik pazarında var olan şirket, artık doğrudan Windows Store üzerinden kullanıcılara ulaşacak.
 
Online mağaza üzerinde birçok farklı müzik türünden binlerce sanatçının albümü yer alıyor ve albümler satın almadan önce dinlenebiliyor. Parçaları 30 saniye dinleme olanağı sunan Microsoft, beğenilerinize uygun yeni sanatçıları, albümleri ve şarklılar keşfetmenize de olanak sağlıyor. Windows 10 Store müzik bölümünün arayüzü Xbox Music servisinin tasarımına benziyor ve daha kolay kullanım olanağı sağlıyor.
 
 
 
Windows 10 uygulama mağazası üzerindeki müzik servisine mobilden erişim ise şimdilik bulunmuyor. Buna rağmen, kısa süre içerisinde mobil Windows cihazlardan da müzik bölümüne erişilmesi bekleniyor. Online müzik satışlarının giderek düştüğü, Apple'ın iTunes dışında abonelik tabanlı bir modeli kullanıma sunmaya hazırlandığı günümüzde Microsoft'un bu hamlesi geç kalmış gibi duruyor.
shiftdelete
859837
Bu haberler ilginizi çekebilir
 • Huawei nin Yeni İşletim Sistemi Ne Zaman Geliyor.

  Huawei' nin Yeni İşletim Sistemi Ne Zaman Geliyor.

  Huawei, MWC 2017'de akıllı telefonların yanı sıra yeni işletim sistemi EMUI 5.1'i de tanıtmaya hazırlanıyor. İşte Huawei EMUI 5.1 hakkında daha fazlası...
 • WhatsApp Yeni Güncellemesi!

  WhatsApp Yeni Güncellemesi!

  Whatsapp'a yeni bir güncelleme geldi. Whatsapp'ın yeni güncellemesi Status bugünden itibaren aktif olacak.
 • iOS 10.3 Beta 3 Güncellemesi Yayınlandı!

  iOS 10.3 Beta 3 Güncellemesi Yayınlandı!

  Apple, geliştiriciler için iOS 10.3 Beta 3 güncellemesini yayınladı. Bu güncelleme acaba ne gibi yenlikler sunuyor. Detaylar haberimizde...
 • Tindera Yeni Bir Özellik Geliyor!

  Tinder'a Yeni Bir Özellik Geliyor!

  Dünyanın en popüler çöpçatanlık uygulaması olarak kabul edilen Tinder, çok yakında kısa video paylaşımları yapılabilecek şekilde güncellenebilir.
 • VSCO X Uygulaması Hizmete Sunuldu!

  VSCO X Uygulaması Hizmete Sunuldu!

  iOS ve Android platformunda yer alan başarılı fotoğraf düzenleme uygulaması VSCO'nin yeni hizmeti olan VSCO X'i kullanıma sunuldu.
 • OneDrive Güncellemesi!

  OneDrive Güncellemesi!

  OneDrive uygulamasını güncelledi. Güncelleme birçok yeniliği de beraberinde getirdi. Buyurun birlikte detaylarını inceleyelim.
 • Windows 10 Cloudtan Kötü Haber!

  Windows 10 Cloud'tan Kötü Haber!

  Microsoft'un yeni işletim sistemi Windows 10 Cloud henüz tamamlanmadı. Fakat Longhorn isimli Twitter kullanıcısı Windows 10 Cloud'u hacklediğini duyurdu.
 • Windows 10da Açık!

  Windows 10'da Açık!

  Microsoft'un işletim sistemi Windows 10'da 0 gün açığı keşfedildi. Peki Hacker'lar Windows 10'unu kolayca hackleyebilir mi?
En Çok Okunan Haberler
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama