Windows 10 ISO Dosyası İndirmeye Hazır!

Microsoft kendi web sitesi üzerinden yayınladığı Windows 10 ISO dosyası indirmeye hazır durumda! Böylelikle güncelleme isteyen herkese ulaştı diyebiliriz. Detaylar ve indirme linki haberimizde.
30 Temmuz 2015 18:20
Windows 10 ISO Dosyası İndirmeye Hazır!
Windows 10 ISO dosyasını hemen indirebilirsiniz! Microsoft'un sitesi üzerinden resmi ve tamamen legal olarak Windows 10 ISO dosyasını indirip bilgisayarınıza kurabiliyorsunuz. Kendi USB belleğinize veya DVD'nize yazarak kullanabileceğiniz Windows 10 yükleme dosyaları, istediğiniz her an Windows 10'u tekrar yüklemenize de izin verecek.
 
Çıkışıyla birlikte gündemi tek başına meşgul etmeyi başaran Windows 10, Microsoft'un yeni hamlesiyle milyonlarca kullanıcıya daha ulaşacak. Daha önceki politikalarıyla eleştiri toplayan yazılım devi, kullanıcılara Windows 10 ISO indirebilme özgürlüğü tanıyarak onların gönlünü kazanmayı amaçlıyor.
 
Windows 10 ISO İndir!
 
Microsoft'un sitesindeki indirme sayfasına geldiğimiz zaman bize bazı uyarılar yapılıyor. Windows 10 ISO indirmeye başlamadan önce bize internet bağlantımızın olması, bilgisayarımızda yeterli depolama alanının bulunması ve en az 4 GB boş alanı bulunan bir DVD veya USB belleğimizin olması gerektiği söyleniyor. Bunların yanında Windows 10'un sistem gereksinimlerini okumamız ve ilk kez kurulum yapıyorsak 25 haneli Windows ürün kodumuzu bilmemiz gerektiği de yapılan uyarılar arasında.
 
Medya Oluşturma Aracı'nı kullanarak indirebileceğimiz Windows 10 ISO için 32 ve 64 bit olarak 2 ayrı indirme seçeneği mevcut. Windows 10 ISO dosyasını indirmek için, indirme sayfasının alt kısmında bulunan sisteminize uygun "Download Tool Now" butonuna tıklamanız yeterli.
 
shiftdelete
992483
Bu haberler ilginizi çekebilir